Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiúnál mik az árulodó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnál mik az árulodó jelek ha tetszek neki?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik és próbálom kimutatni csak nem tudom hogy észre veszi-e. Csak az a baj hogy nemtudom hogy a fiuknál mivel fejezik ki hogy tetszünk nekik!!

2018. ápr. 8. 09:06
 1/4 A kérdező kommentje:
amugy azt elfelejtettem odaírni, hogy 14/L
2018. ápr. 8. 09:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Néz, szemeztek, keresi a társaságod vagy épp ellenkezőleg zavarba jön, amit mástól is megkérdezhetne azt tőled kérdezi meg, ha jobb viszonyban vagytok akkor mindig melletted áll vagy veled szemben, amikor nevet a társaság akkor ő rád néz, sokat beszél veled (akár rád ír, megszólít).
2018. ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teszi az agyát előtted,kvázi menőzik. :D
2018. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kőszönöm!! 😊😊
2018. ápr. 10. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!