Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az ilyen lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ilyen lányokat szereti mindenki?

Figyelt kérdés
Miért minden srác (még az intelligensebb, teljesen normális, viszonylag átlagosabb srácok is) mind a gazdag, csinos, vékony műlányok után futkosnak, őket hívogatják mindenhova a normális átlagosabb lányokat meg figyelmen kívül hagyják. Mitől többek azok a lányok, mint bárki más? A szépség múlandó, mindig van mindenkinél szebb. Ennyi lenne tényleg az egész, hogy a fiúkat csak a külső érdekli és aki nem egy gazdag, mindenen vihogó, buta csaj, azzal szóba se állnak, meg csak elhitetik velük, hogy érdekli őket, aztán meg ignorálják és a gazdag menő lányok körül legyedkednek? (Nem vagyok ronda, de már másodszor járok így, hogy elhiteti velem egy srác, hogy tetszem neki, aztán meg figyelmen kívül hagy és a menő gazdag lányokat ugrálja körbe. Nem értem miért jó poén ilyennel szórakozni ezzel nagyon megbántanak egy másik embert)

2021. nov. 26. 23:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. nem az ilyen lányokat szeretem. Biztos van olyan, akinek ez bejön, de nekem nem nagyon.

19F

2021. nov. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Én nem ismerek olyan srácot, akinek gazdag lány jön be. Mondjuk attól is függ gondolom, hogy kinek mit jelent a gazdag. Még sosem találkoztam olyan sráccal, aki azt mondta, hogy ő egy gazdag lányt szeretne. A műlányok sem jönnek be, a szilikon cicit kifejezetten undorítónak tartom, nem beszélve az ajakfeltöltésről. Undorító. Ha a barátnőm megcsináltatná a mellét vagy a száját, én szakítanék vele. Az meg hogy vékony, szintén elég relatív. Én azt szeretem, ha a lánynak fontos az egészsége, de nem tolja túl.


Amúgy meg hasonló hasonlót vonz, szóval akinek az ilyen lányok tetszenek, az olyan is fiúban. Szerintem csak rossz közösségekben mozogsz.

2021. nov. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Én az egyszerű, átlagos lányokat kedvelem!

Ők legalább önmagukat adják és nem a pénzre meg a kihasználásra mennek! 😊

24/F

2021. nov. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

Ha ilyen szolis, Gucci táska, plázacica stb. gondolsz akkor az speciel engem mondjuk konkrétan taszít, mintsem vonz.

( Egy vizuálisabb példa erre: [link] )

2021. nov. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

#4 vagyok


Kifejezettnek vonzó viszont nekem, ha a csaj két lábon jár a földön, nem várja el, hogy a csillagos eget is hozzam le neki, vannak tervei, életcélja valamint az élete nem a bulikból áll.


21/F

2021. nov. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kedves kérdező, azért látod így, mert tudod van az a bizonyos látványos réteg, A fiúk és A lányok, amik olyanok amilyenek és mindenki ebből vonja le a messzemenő következtetéseket.


Holott a kettő között van a túlnyomó csendes többség, akik egyáltalán nem ilyenek.

2021. nov. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Miért kell általánosítani? Nem szeretem a vékony lányokat, legalábbis csak olyan elmegy szinten jönnek be, vagy ha jófejek, viccesek...
2021. nov. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12%
A vékony műlányoknak kell a legnagyobb farok amúgy. Nyelik a kolbászt rendesen. Fér beléjük.
2021. nov. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Miert buta altalanositassal inditod a kerdesed? Semmivel nem vagy te sem feljebb értelmi színvonalban, csak még külsőre sem vagy vonzó, ennyi a kulonbseg.

Buta műlány nem kell. Vékony, csinos jófej igen. Ha az utobbi lennel, vonzó lennél.

2021. nov. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagyok se gazdag, se mű, de a fiúk többsége kedvel. Szerintem annyi elég, ha egy lány viszonylag szép (vannak hibái, de van rajta valami különleges), okos, és jó a természete.

Amúgy attól még, hogy valaki vonzódik egy ilyen mű lányhoz, még nem biztos, hogy szereti, és vele akár kapcsolatot.

2021. nov. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!