Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Tehát van egy lány a suliban aki tetszik, már sokszor beszéltünk messengeren is, és suliban is, valamint voltunk már randin illetve többször találkoztunk, mi ketten. És sose tűnt olyannak, mint aki szarul érzi magát velem, vagy ilyesmi, éppen ezért azt hittem lehet valami. Az is rátesz, hogy úgy köszönt el, hogy "majd beszélünk" meg, hogy "nagyon jó volt" és ehhez hasonlók. De valamiért 2 napja nem ír vissza, és most ezt azért nem értem, mert az embereknél, főnleg így tinikorban (mert igen, azok vagyunk mind a ketten) a kezünkben van szinte 0-24 a telefon. Valamint a snap-eket amiket küldök megnézi, de az üzenetre annyit sem reagálna, hogy bocsi, most nem érek rá.

Veletek volt már hasonló? Engedjem el ezt az egészet?

Tanácsokat, válaszokat előre köszönöm!

(azt kifelejtettem, hogy én fiú vagyok)



2021. nov. 28. 15:24
 1/5 A kérdező kommentje:
És még az is fura ebben az egészben, hogy a legutóbbi találkozásunknál elhívtam egy következő randira, de bármelyik napot mondtam, mindíg volt valami "kifogás" hogy miért nem. És ezt azért nem értem, mert volt, hogy ő hívott el valahova, és akkor ez most hirtelen ennyire megváltozott volna? Tudom-tudom, ti se láttok bele a fejébe de remélem ti tapasztaltabbak vagyok, és le tudtok szűrni ezekből valamit, amit én nem.
2021. nov. 28. 15:35
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hirtelen az jutott eszembe hogy van más jelöltje már , más fiú
2021. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Az biztos hogy elmúlt az érdeklődése feléd szóval ne erőltesd tovább mert csak magadnak okozol vele bajt.

Suliban ha összefuttok azért köszönj neki de ne lepődj meg ha levegőnek néz.

Az okait soha nem fogod megtudni hogy miért nem voltál neki jó, hiába kérdezel rá, udvarias válaszokat fogsz csak kapni.

Törödj bele, ez van, Isten hozott az unalmasak klubjában!

2021. nov. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Hagyd szerintem is, lehet túlságosan nyomultál és megunt. Vagy ahogy írták, van másik srác is, aki bejön neki. Tiniként nem meglepő, hogy heti szinten váltogatja valaki ki tetszik neki.


A lényeg hogy nem fogod kitalálni mi volt a gond és ő sem fogja megmondani.

2021. nov. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Valószínüleg csökkent feléd az érdeklődése. Szerintem egy utolsó próbát tehetsz, és ha nem jön össze, akkor többé ne nyiss felé. Sok szerencsét.:₩
2021. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!