Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátom már nem szeretné hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom már nem szeretné hogy menjek hozzá de szakitásról meg arról hogy nem szeret nem írt semmi. Akkor szerintetek nem hagy el?

Figyelt kérdés
2021. márc. 10. 09:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem szeretne együtt lenni veled, az elég egyértelmű jele annak, hogy nem szeret.
2021. márc. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szombaton meg minden jó volt.

De köszi a választ

2021. márc. 10. 09:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen hirtelen jött a szakítás. Egyik napról a másikra elkezdtem nem érdekelni, eleinte még visszamondta, hogy ő is szeret, utána már azt se. Találkozni meg nem akart.
2021. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én rákérdeznék egyenesen, hogy most akkor szakítani akar-e.
2021. márc. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4 minek? Jönne a tipikus hazug dumával, hogy "jaj, nem, csak most jó lenne egy kis szünetet tartani, blablabla", miközben lehet, már rég félreqúrt.


Aki szeret, az mindig az alkalmat lesi, hogy együtt legyen veled.

2021. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, ne engedd már, hogy hülyét csináljon belőled a srác!


Az ilyen kapcsolatot dobni kell kifelé a kukába.

2021. márc. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik nap minden rendben, a másik nap már ne menj?

Akkor már megvan az utódod, csak nincs benne annyi, hogy ezt el is mondja.

2021. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem indokolta, hanem egyszerűen tudatta, hogy ne menj hozzá?

Na, ennek befellegzett! Békülj meg a gondolattal, hogy vége. Ne is érdeklődj felőle, hogy mi az oka. Ha mégis érdekled őt, majd jelentkezik, esetleg dumál egy jót, mentegetőzik, de ha ragaszkodsz is hozzá, légy nagyon óvatos.

Ffi.

2021. márc. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy minek?

Talán mert elvárok annyit, hogy legyen vér a pucájában, hogy kimondja. Ha nem meri, hát kimondom én, de annyi legyen benne, hogy egy utolsó beszélgetést lefolytasson, nem csak ilyen gyáván meghunyászkodik.

Mellesleg a válasz a kérdezőnek szólt, majd ő véleményezi, ha akarja. Nem rád tartozik.

2021. márc. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is rákérdeznék. Annak idején nem tettem, de kellett volna (#3)
2021. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!