Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek lányok ezek közül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek lányok ezek közül melyik jönne be?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdés hogy az alábbi leszólítások közül melyik az amelyik nektek a legjobban tetszene

1.odajön a srác a kezedbe nyomja a telefonját és csak annyit mond hogy írd be a számod (ezt én se akarom elhinni de sokan erre esküsznek)

2.Odajön a srác és azt mondja hogy nagyon gyönyörűnek talált és muszály volt idejönnie és hogy nincs e kedved elmenni valahova kávézni beszélgetni vagy megadni a telefonszámod

3.Odamegy hozzád egy srác azt mondja hogy nagyon tetszik a cipőd vagy valamilyen ruhadarabod majd eligazítást kér valahova aztán közli veled hogy valójában tudja hol van az uti cél és csak azért jött ide mert nagyon szépnek talált és nem bocsátott volna most meg magának ha nem jön ide majd elkéri a telefonszámod


Ti melyiket tartjátok a legjobbnak?

Nem pont ugyanígy kicsit más szavakkal de a lényege az ez a leszólításnak szóvál a fajtákra tudnátok írni pár sort hogy melyik jobb és miért

Válaszokat előre is köszi.

16/F



#módszer #csajozás #leszólítás #tudom hogynem be tanulni kell de akkor is
2018. máj. 7. 09:22
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
háát szerintem egyik se. Legalábbis ha hozzámaz utcán odajön egy random srác ilyen indokokkal max aranyosnak találom de telefonszámot meg ilyesmit tuti nem adok meg neki
2018. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor mi az amire megadnád?
2018. máj. 7. 10:04
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
Nekem meg pont, hogy bármelyik jó lenne. Csak tetsszek már valakinek. :D 16L
2018. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első kínos lenne nekem mert nem tudom fejből a számom.

A harmadik is, mert nem tudok normálisan útbaigazítani.

A második az még oké.

15l

2018. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

1: én meg beírnék neki egy olyat, hogy másvilágra kerül.

2-3: szerintem elmegy, aranyos. Bár a hirtelen letámadás kicsit megijesztene, de igazából nem lenne ellenemre.


Azonban hirtelen telefonszámot adni vadidegennek nem jó ötlet, esetleg valami olyan netes elérhetőséget, álneves profilt, stb., amin lehetőség nyílik levelezni, de nem derül ki rögtön kiféle-miféle az ember, és ha mégse szimpatikus a srác... hát le lehet kapcsolni.


A fiúnak azt ajánlanám, inkább ő adjon meg magáról valami elérhetőséget, aztán majd meglátom, akarok-e tőle valamit. Ne ő kezdjen már el zaklatni, ha nem akarok tőle semmit.

2018. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem k*/*a gáz mind a három, elég ha megdicséred mondjuk a táskáját utána meg ha ügyes vagy,tetszel neki tiéd is ez kb 15 perc...:D
2018. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nyílván beszélgetsz vele ezalatt csak röviden tömören így ítam le ne szó szerint vegyétek
2018. máj. 7. 12:55
 8/16 anonim ***** válasza:
Az első semmiképp. Lehet h rendőrt hívnék azon a telefonon.
2018. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A 2es es a 3as aranyos szerintem, inkabb a 3as, az egyes nem valna be nalam
2018. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A 2. és a 3. aranyos.
2018. máj. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!