Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadásból lesmárolni, miközbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadásból lesmárolni, miközben ott a kiszemelted?

Figyelt kérdés

Szerencsére nem velem történ, hanem egy barátnőmmel. Egy 8 fős társasággal mentünk hétvégén bulizni, akikkel nemrég lettünk jóba egyetemen keresztül.

Az egyik barátnőmnek abból a társaságbóltetszik az egyik srác. Sokat beszélgetnek (messengeren, milyrn volt egymás napja stb)társaságban mindig elvannak, de semmi komoly. Viszont egészen biztos vagyok benne, hogy a srácnak is bejön a barátnőm.

A hétvégi buliban volt egy csocsó asztal és a srác egy a buliban megismert csaj ellen játszott (jóarc volt a lány, a (fiú)barátai szólítottak meg minket. A csaj azt mondta, hogy ha a srác megveri, kap egy csókot. A srác belement, nyert is és a barátnőm szeme láttára lesmárolt az idegen csajt.

Láttam raja, hogy nagyon rosszul esett a barátnőmnek, a srác is utána más volt. Nem beszélt annyit, olyan “megszeppent” volt.

Szerintetek bejön még neki a csaj, vagy csak sokat gondoltunk bele a srácba? Az is lehet, tökre megbánta.

Szerintetek még van valami esély?



2021. dec. 1. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
szerintem megbánta, azért változott meg utána
2021. dec. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem bánta meg, de valószínű, hogy másik utat választott volna. Jött egy jó lehetőség és élt vele. Nem gondolt bele, hogy több dologra is hatással lehet. Ez akkor baj, ha máskor is megtörténne vele ha már van barátnője. Egy esélyt lehet neki adni még. De ha nem kezdeményez annyira, hogy haladjon a kapcsolat, akkor nem érdemes rá várni szerintem.
2021. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Ez nagyon kényelmetlen,érdekes dolog. fogadásbol szerelemt valani,lesmárolni 1 idegent vagy az exet nagyon gáz. pia,cigi bármi legyen a tétje.
2021. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én személy szerint nem gondolnék bele sokat, de látom a barátnőm eléggé szomorú..
2021. dec. 1. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Ha továbbra is érdeklődni fog a barátnőd iránt, akkor minden érzése megvan még.
2021. dec. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!