Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kiszemeltem másba szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kiszemeltem másba szerelmes mit tehetek ezek után?

Figyelt kérdés
Nos a legjobb fiú barátomról van szó aki az évfolyamtársam. Nagyon sokat hülyülünk és beszélgetünk éppen ezért megosztotta velem hogy bejön neki az egyik osztálytársa. Én már fél éve érzek iránta valamit, eddig azt hittem ő is mert sokat viccelődött a magasságommal és mindig aggódott értem, de úgy látszik minden csak szimpla baráti dolog volt. Viszont én nem tudom hogy engedjem el, ha összejön a lánnyal biztos megromlik a barátságunk is…ti mit tennétek?

2021. máj. 14. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Fogadd el és keress egy normalis pasit!
2021. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az már nem barátság, ha többet érzel.
2021. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátság ha többet érzel,esetleg ő tudja ezt hogy érzel iránta?
2021. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem érez semmit, akkor sajnos el kell fogadnod ezt, bármennyire is rossz érzés. De hamar túl leszel rajta, hidd el, főleg, ha inkább ezután nem erőltetitek ezt a barátság dolgot, hisz te nem is csak barátként tekintesz rá
2021. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is tudnod kéne, hogy a lány, aki a kiszemeltednek bejön szingli-e.

Ha igen, és a barátod összejön vele, akkor biztos engedd el.

Ez különben velem is megtörtént már. Ha szeretnél beszélgetni írj privátot.

2021. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!