Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van úgy, hogy eszetekbe jut...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van úgy, hogy eszetekbe jut még a gimis szerelmetek?

Figyelt kérdés
20 éve végeztünk…

2021. dec. 11. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, de nem túl gyakran.
2021. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Ő a férjem. Úgyhogy igen, eszembe szokott jutni. :D
2021. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az nem, de az általános iskolás igen, beszélni is szoktunk ritkán, most vagyok 30
2021. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Igen őt soha nem lehet elfelejteni
2021. dec. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem, de az általános sulis igen. Vicces megnézni az ilyeneket, amikor közösségi médián fönt vannak, hogy még az ottani képek alapján is milyen silány, átlagos párkapcsolatokban tengődnek. Mondjuk ő speciel nem, mert már elvált (ami elég durva, más ebben a korban még nem is gondolkodik házasságon).
2021. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Gimis vagyok, szóval még ja.
2021. dec. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#2. #6. válaszadó! Teljesen jogos. :)


Természetesen én arra gondoltam, akivel már több éve/évtizede nem találkoztál és nem jöttél vele össze. Most egyre gyakrabban fortyong benne az az ún. alternatív múlt, hogy "mi lett volna, ha".

2021. dec. 11. 23:30
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

2 barátnőm volt a gimi alatt. Az elsővel nagyon rossz volt, a másodikkal pedig nagyon jó. A második lány mérföldkő volt abból a szempontból, hogy azóta hozzá hasonló hófehér bőrű, szőke, nagy mellű lányok tetszenek főleg, míg az első inkább barna bőrű, barna hajú, kis mellű volt. Lehet, hogy csupán azért alakult így az ízlésem, mert az első kapcsolatom rossz volt és pont egy latinos lánnyal volt és attól kezdve ezt az élményt társítom az ilyen külsejű lányokhoz. Míg a másodikkal jó volt és ezért a hozzá hasonló külsejű lányokhoz jobban vonzódok, mert hozzájuk a második kapcsolatomat társítom. Ebből a szempontból sokszor eszembe jutnak még ma is. Fura vagyok, tudom. :D


27/F

2021. dec. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, eszembe jut néha a volt kiszemeltem, de jobb ha nem jutna eszembe.
2021. dec. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam rá gondolni, de ez fél percnél nem tart tovább.
2021. dec. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!