Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívták az első szerelmete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívták az első szerelmeteket? Jóba vagytok még?

Figyelt kérdés
Zalánnak hívták, 11 évesek voltunk, azóta eltelt sok-sok év, ennek ellenére a mai napig mikor meglátom, eszembe jut az együtt töltött idő. Persze, azóta változott a fiú/férfi ideálom, mint férfi, már nem tud tetszeni, de szívesen beszélgetnék vele újra.
2018. okt. 9. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Az elso plátói szerelmem egy osztálytársam volt, 12 èvesek voltunk. Csak beszélgettünk, a kissrác nem is tudott az imádatomról. :) Csongornak hívták. Már 6 éve nem láttam.

Az elso rendes szerelmem, aki most is a párom, Szabolcs. :)

2018. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első szerelmem plátói volt. Harmadik osztályos koromban láttam meg először aztán évekig szerettem. A neve Ákos. És nem tartjuk a kapcsolatot sehol. Nem is tartottuk. De már nem is érdekel. Jobb ez így.
2018. okt. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első szerelmem Dávid volt. Tizenöt voltam, amikor összejöttünk. Négy éven keresztül napi kaocsolatban voltunk, de már nem beszélünk. Nem azért, mert nem szeretem, mint ember, hanem mert továbbléptünk. És azt hiszem, hogy ez így is van rendjén.
2018. okt. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Konrádnak hívták, egy nyári táborban ismertük meg egymást. A tábor után soha többé nem láttam. 13 lehettem
2018. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Tominak hívták 14voltam, és kemény 7hónapig voltunk együtt.

Eléggé csúnyán mentünk szét, úgyhogy hál’ Istennek nem vagyunk jóba.

2018. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attila volt a neve. Nem vagyunk jóban.
2018. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!