Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Ti hány évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ti hány évesen és hogyan ismerkedtetek meg az első szerelmetekkel?

Figyelt kérdés

2021. febr. 7. 23:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Persze nem úgy értem, hogy az óvodában a Katika de facto barátja voltam, mert néha együtt búgócsigáztunk :-D. Hanem mondjuk akivel az első csók elcsattant.
2021. febr. 7. 23:24
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen, neten ismertem meg és ő kezdeményezett.
2021. febr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
neten, 21 voltam
2021. febr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

21 évesen kimentem öt hónapra Rómába ösztöndíjjal és ott megismerkedtem egy helyi sráccal. Az öt hónapból négy hónapon át együtt voltunk, majd vissza kellett mennem Budapestre lediplomázni. Ekkor interneten és pár hetes találkozások során tartottuk a kapcsolatot. 23 évesen viszont végleg kiköltöztem Rómába, majd egy évvel később össze is költöztünk és azóta együtt vagyunk.

27N

2021. febr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig már az óvodában ismertem, egy suliba jártunk, 13 évesen beleestem, 16 évesen összejöttünk, mire 18 lettem, már vége is volt. Azóta is szoktunk beszélgetni, de már van családom, neki is párja. Szerencsére már a hátam közepére se kívánom a szerelmét, pedig amikor vége lett, évekig szenvedtem tőle. Még a barátságunk se lesz soha a régi többé, de nem is bánom.
2021. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
93%
Első csókom pedig oviban volt, illetve akkor is aludtam együtt egy másik lánnyal először (persze csak alvás).
2021. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Még általános suliban ismertem meg 12 éves koromban. Elég mély érzésű emberként sajnos nagyon beleszerettem ebbe a lányba. Ő viszont sosem szeretett viszont, csakis barátként tekintett és érzett irántam, de még így is több mint 10 évnek kellett eltelnie hogy képes legyek elfelejteni őt és tovább tudjak lépni rajta. Persze ez nem azt jelenti hogy addig zaklattam őt, pár évente futottunk csak össze futólag, illetve ezen időszak alatt 1-2 alkalommal próbáltam közelebb kerülni hozzá, mindezt sikertelenül. Nem volt egy egyszerű és könnyű időszaka az életemnek.


36F

2021. febr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem se az első csókos volt az első nagy szerelem, de azért elmondom.


29 éves voltam. Levelező fősulit kezdtem el munka mellett. A főiskolán ismerkedtem meg vele. Eleinte csak segítettünk egymásnak a tanulásban anyagokkal, ha az egyikünk nem tudott jelen lenni az órákon, stb...3 hónapon át minden nap együtt tanultunk neten és telefonon keresztül. Egyszer segítettem neki a jegyét aláíratni és hálából meghívott Mekibe. Nem ez volt az első randink, de az egyik első és legszenvedélyesebb. Órákon át vártam a tanárra, hogy aláírathassam neki a jegyét. Úgy volt, hogy a jegyaláírás után felutazom a fősuliról és találkozunk munka után. Írtam neki sms-t, hogy ez órákig is eltarthat és hogy meddig várna rám? Azt felelte, hogy örökké. Aztán a Mekiből elmentünk sétálni, magához rántott és 3 órán át csókolóztunk.

2021. febr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen, Tinderen. Már több mint 1 éve együtt vagyunk.
2021. febr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!