Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lany aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki nagyon tetszik csak hat az a baj hogy az osztalytarsam es en ram meg nem is nagyon figyel az a baj hogy ha rairnek siman kiderulne az egesz suli rajtam rohogne meg a varosba is sokan mivel sokan ismerik mit csinaljak h megkedveljen?

Figyelt kérdés
2021. dec. 16. 20:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs h szarul fogalmazok k*rva faradt vagyok szar napom volt
2021. dec. 16. 20:25
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha elkezd valami alalkulni köztetek, akkor arról úgyis tudni fog mindenki, a csalódással pedig mindig érdemes számolni. Ne félj attól, hogy kinevetnek, vagy kibeszélnek. Kik ők, hogy megítéljenek téged? Legyen önbecsülésed, légy magabiztos.

A lány ügyében pedig azt ajánlom, hogy légy figyelmes, udvarias, de ne lógj rajta. Próbálj meg olyan rendezvényekre, közösségekbe járni, ahova ő is. Beszélgess vele, hívd meg egy italra, csak magabiztosan. Aztán ha nem jön össze, az se gáz, mindig lesz másik, de egy tapasztalattal gazdagabb leszel. Hajrá tesó!

2021. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi
2021. dec. 16. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Abból még senkinek nem lett baja, hogy beszélgetett egy lánnyal. Tedd te is ezt, beszélgessetek, ebből pedig látni fogod, hogy van-e esélyed.
2021. dec. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2021. dec. 17. 06:54
 6/7 anonim válasza:
100%

Remélem még nem késtem el, de én a helyedben írnék neki, csak úgy, hogy megismerjétek jobban egymást, nem kell neki egyből arra gondolnia, hogy többet akarsz, az majd jön később.A beszélgetéseitekből meg kiderül, hogy van e témátok, a személyisége is tetszik e (nem tudom mennyire ismered jobban) , meglátod hogy fog viszonyulni hozzád, és utána meg minden kialakul, így nem fog elterjedni egyből, hogy tetszik neked és arra is rá fogsz jönni, hogy van e esélyed a lánynál

Remélem tudtam segíteni és szurkolok nektek!

2022. jan. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nekünk férfiaknak, kell tudni kockáztatni! :-) Ha kezdeményezel, ezzel már bátrabb vagy sokaknál, így ha nem is sikerül, és valaki kinevet, ez akkor is egy eredmény, legyőzted a félelmeidet, szóval már most király csákó vagy! :-) De a többiek ugyanígy odavannak másokért, tehát nagy nevetésre én nem számítanék a helyedben. Inkább lesik, hogy te hogy csinálod. :-) 49f
2022. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!