Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálytársam tetszik, lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársam tetszik, lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam (10.es vagyok), 9.félévtől legjobb barátok voltunk de egyre jobban érzem hogy én nem csak barátként tekintek rá. Barátaim egyik fele azt mondta hogy ha szeretem akkor mondjam meg neki de a másik pedig azt hogy osztálytárs és meg se forduljon a fejemben. Szerintetek? Őszintén néha flörtöl velem és szerintem kedvel is.

2021. márc. 5. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2021. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, Hát ha úgy érzed hogy te is bejössz neki.. akkor szerintem.. legalábbis nem értem hogy mi rossz lehetne ebből? De ha tényleg úgy érzed hogy viszonozza azt amit te.. akkor miért ne? Hát szerintem mondd el neki.. attól még mert osztálytárs,de hogy ha Mindketten szeretitek egymást,akkor miért lenne már az akadály hogy osztálytárs?
2021. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 Azért szokták mondani, mert (a kevésbé normális fajta) egy szakítás után képtelen elviselni a másik jelentétét is. Jó, túloztam, de főleg ha nem jött össze köztük túlzottan a dolog, akkor válhat kínossá.

Kérdező, nézd, az osztályomban van példa szétment és együtt lévő párokra is, szerintem egy próbát megérhet. Úgy gondolom, hogy két ember képes normális viszonyt fenntartani ha összejön a dolog, ha nem. Ha meg igen, akkor az csak még jobb. Több barátommal sem barátságnak indult, de nem erőltettük a dolgot vagy én mondtam, hogy nem tudom elképzelni partnerként. A kezdeti bátorságot azt össze kell gyűjteni, igen, de onnantól nagy baj csak nem lesz :)

2021. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet
2021. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!<3
2021. márc. 6. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!