Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú osztálytársam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú osztálytársam, mit tegyek, hogy megkedveljen?

Figyelt kérdés

(Lány vok.)

Szóval, már egy ideje tetszik a srác, de nem sokat beszélünk, szinte csak köszönünk egymásnak meg néha váltunk pár szót de elég röviden. Még csak egy éve az osztálytársam, de elég jól ismerem, mert a lányok akik korábban egy osztályba jártak vele meséltek róla. Megtudtam, hogy az előző osztályában volt egy lány aki tetszett neki, de a lány nem nagyon foglalkozott vele.


Elég sokszor találkozik a tekintetünk és sokszor mosolygunk egymásra. Ja és egyszer-kétszer úgy tűnt mintha próbálna a közelembe férkőzni, de ez egyáltalán nem biztos. Azt hiszem vizilabdázik és elég sportos. (én ennyire nem vagyok sportos, mint ő)


Valami tipp hogyan kelthetném fel a figyelmét?


Előre is koszönöm! :)



2021. máj. 7. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésnek szerintem írj rá messengeren/instán vagy akárhol, aztán kezdj el vele ott beszélgetni, meg ha lesz suli, akkor ott is esetleg megprobálhatsz valahogy beszélgetni vele.
2021. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
63%
Ha nem mert egy év alatt kezdeményezni Nálad, akkor ő kispályás.😀😀
2021. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2021. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
#3. Ő még nincs 18se😂
2021. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most töltöttem a 16-ot!


Ja és tudom ez a mai világban elég furcsa de nincs meg a telefonszáma!?próbáltam mindenkitől elkérni a számát akinek megvan az osztályból. (Elég kevés embernek van meg) A Barátaitól is próbáltam persze diszkréten, de sajnos nincs meg. A barátnőimnek sincs!

:( :( :( :( :( :( :(

2021. máj. 7. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 hogyan lenne meg amikor még a nevét sem tudjuk?
2021. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 De mért telefonon akarod fölhívni? 21 század, kérem szépen, közösségi média, facebook, instagram, snapchat, ezeken a felületeken szerintem megtalálod és el tudod érni őt.
2021. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 terminator9000 ***** válasza:
Ha akarsz tőle valamit tegyél erte, irj neki allandóan, kiismered hogy nekedvaló e, küldesz neki jeleket is, nemcsak suliba lehet találkozni, beszélj le vele egy találkozót, hogy lenyűgözzön
2021. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!