Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kettő srác tetszik egyszerre,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettő srác tetszik egyszerre, érzem, hogy ebből rosszul jönnék ki, szóval szeretném minél előbb rendezni?

Figyelt kérdés

A sztory annyiból áll, egyetemista vagyok, megismertem egyetem elején egy nagyon aranyos srácot, én nekem kezdett elkezdeni tetszeni, én is szerintem neki, csak idő kérdése lett volna. Aztán jöttek a vizsgák, tanulás és kicsit így elhalványult a dolog köztünk. Volt, hogy 1 hónapig nem láttuk egymást, csak messengeren beszéltünk, de ott sem valami tartalmasan.

Aztán jött egy másik srác, őt is egyetem eleje óta ismerem, de a másik fiú miatt sosem gondoltam bele semmit, plusz őt megismertem, aztán eltűnt. Majd kb 1 hónapja írt rám, hogy így a kialakult társasággal rég talalálkoztunk, elmehetnénk inni, vagy ilyesmi. Ebben a társaságab benne van a másik srác is, meg sokan mások akikkel gólyatáborban találkoztunk. Kb 10en vagyunk.

A második srác elhívott találkozni egyszer kétszer, mindig lemondtam, majd egyszer beadtam a derekam és együtt mentünk haza (Budapesten tanulunk, de egy vonattal megyünk haza egy darabig).

Aranyos és kedves volt, kezdtem is lemondani az első srácról. Majd vissza pestre is együtt jöttünk. Át is hívtam magamhoz (a koliba), nem volt semmi, csak beszélgettünk meg ittunk egy kicsit.

Majd kitaláltuk, hogy lassan tényleg lehetne egy ilyen csoportos tali a többiekkel, rég nem láttuk egymást. Végül négyen voltunk, egy barátnőm, a két “kiszemelt” srác (ők jóban vannak, ők kezdték el összefogni a társaságot, nem jó barátok, de haverok). Tudnak is róla, hogy mindkettejükkel szoktam találkozni.

Viszont ez az este után a legelső srác elhívott találkozni, mondván hogy szünet előtt még szívesen látna. A vége az lett, hogy együtt aludtunk nála (az ő haverjaival voltunk inni, aztán végül nála aludtam, mert messzebb lakom, részeg is voltam, aztán, ja vele aludtam).

Nem volt semmi, csak aludtunk. Viszont ekkor tudatosult bennem, hogy őt “választanám”, nem a második, vonatozós srácot.

Meg is kérdezrem az első sráctól, hogy a szünetben lenne-e kedve még találkozni, mondta, hogy persze.


Tudom, hülyeséget csináltam, de szeretném letudni. Igen, ri*i vagyok, de még sosem voltam ilyen helyzetben, nem tudtam, hogyan kell ezt kezelni, és most már szerintem késő.

Mi tévő tudnék lenni? Nagyon rosszul érzem magam emiatt.



2021. dec. 22. 20:25
 1/4 A kérdező kommentje:

Pontosítok, az a rossz helyzet, a vége félreérthető. Mindig az van, ha az egy sráccal vagyok ő tetszik jobban, ha a másikkal, akkor a másik. Nem tudok dönteni. De most a múltkori alapján az első felé húz talán a szívem, mert amikot mentünk hazafelé kicsit részeg voltam, és ő vigyázott rám. Tartott, ölelgetett, nagyon biztonságban éreztem magam vele, kellemes volt, azóta sem vagyok egészen magamnál. Sírtam is hazafelé, mert szégyelltem, hogy berúgtam, ő meg csak mosolygott, ölelgetett, mondta, hogy semmi baj; neki az a fontos, hogy hazajussunk bizronságban.

De amikor meg átjött a másik srác, akkor meg hasonló érzésem volt, hogy vele lennék szívesebben.

2021. dec. 22. 20:34
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mond el mind2nek a h min gondolkozol es amelyik igy is osszejonne veled valaszd azt. En pl a helyukben ezek utan nem akarnek toled semmit, foleg annak a sracnak a helyeben akivel nem aludtal egyutt.
2021. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont az előbb válaszoltam meg egy hasonló kérdést, az ottani válaszom pedig ide is illik:

Ha jól értem, egyikbe se vagy szerelmes, csak tetszenek. És ha helyes a megérzésem, akkor azt javaslom, hogy még várj. Ne menj bele egyikükkel se egy kapcsolatba, ami csak a tetszésen alapul, mert általában ez nem jelent hosszútávú együttlétet. Várj, ameddig szerelembe nem esel valamelyikükkel.

2021. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hm, én nem tudnék ilyen jót mondani, mint a 3-as! Gratula.

"Ha még egyszer leány lennék, megválogatnám a legényt" >

[link]

2021. dec. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!