Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nekem 2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nekem 2 lány tetszik egyszerre? (többi infó lent)

Figyelt kérdés
Én 18 éves srác vagyok (végzős) és van 2 lány,aki tetszik. Az egyik ilyen társaságkedvelő,extrovertált,a másik meg pont az ellentéte (nem akarom túlmagyarázni,ezért érthetően írom le :D). Az első 10-ikes,a második 11-edikes. Eddig még nekem sosem volt ilyen,hogy egyszerre több lány is tetszen,kicsit különös ez az érzés. Én az a fajta voltam eddig,akinek csak 1 lány jött be mindig. Hogy döntsem el,hogy melyik jön be jobban ? Miért lehet az,hogy egyszerre 2 lány tetszik ? Fontos lenne,úgyhogy légyszíves KOMOLY válaszokat adjatok. :)

2017. jan. 2. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Próbáld még mélyebben megismerni őket és utána tudni fogod. Voltam énis ilyen helyzetben és én az eszemre halgattam és nem a szívemre én úgy csináltam hogy írtam ey listát , és lepontoztam mind 2 jüket. Elég szép és részletes lista volt 50+ dolgot irtam rá pl.: Mennyire szereti a sportokat és melyiket, milyen viszonyban van a barátaimmal stb. És ameika többet kapta az lett a barátnőm :), (2 és fél évig jártunk, aztán szakítottunk, mert kiábrándultunk egymásból)
2017. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helyesírásomért bocsi, gyorsan irtam és nem figyeltem oda :)
2017. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan én is így vagyok most és az a furcsa, hogy nekem sem volt még 2 lány aki egyszerre tetszik. Egyik nap az egyik másik nap a másik tetszik jobban... Mondjuk járni biztosan nem fogok egyikkel sem de azért érdekes erről gondolkodni.
2017. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Édeshármas?
2017. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!