Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiszemeltemmel együtt szilvesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszemeltemmel együtt szilveszterezni kettesben?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki tetszik, es én sem vagyok neki szerintem közömbös. Meglepett, amikor megkérdezte, nem szilveszterezünk-e együtt, annyira nem vagyunk “közel” néha néha találkozunk, de nem annyira komoly az egész köztünk.

Mondta, hogy a barátai nem igen szerveztek semmit, a legjobb barátnője koronás és így hoppon marad valszeg. Mondtam, persze nagyon szívesen, nekem is lemondták a bulimat, mert koronás lett a főszervező/házigazda. Pár barátomat győzködtem, hogy esetleg mehetnénk az említett csajhoz (másik vársoban lakik, ez a barátaim nagyobb baja), szóval én akár egyedül is mennék. Csajnak mondtam, mondta hogy oké rendben, de ketten annyira azért nem vicces. Nem hívnám el szívesen magamhoz (haza), mert nem annyira komoly köztünk a dolog, nem tudom van-e más kiszemeltje, ilyenek. Meg ha idejönne, csak itt tudna aludni nálam, az első ilyen rendesebb alkalommal kicsit erős lenne, főleg, hogy a szüleimmel élek. Szerintem bele sem menne.

Ha náluk lennénk, akkor onnan jobb a közlekedés, első vonattal tudnék reggel hazajönni vagy ilyesmi. Ő sem kínálgatta nagyon, hogy aludjak nála, amit teljesen megértek.

Akár össze is jönnék vele, ki tudja. Ha együtt szilveszterezünk (ketten) fixen lenne ott valami, ettől kicsit tartok js, de titokban örülök is neki.

Persze azért a haverokat is győzködöm, hogy jöhetnének, így is tudnék bőven a csajjal lenni, de azért nem lenne annyira nagyon fura.

És ő is utalgatott egy picit arra, hogy azért kérdezzünk meg másokat is..

Voltam már vele párszor kettesben, de lehet szilveszter az megint más.


Mindketten 20 évesek vagyunk.


(Nevezzetek beszarinak, de nem volt előtte igazi kapcsolatom, nem vagyok ebben tapasztalt, nekem ez nagyon sok lenne elsőre)



2021. dec. 24. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Istenem de egy balek vagy… 😱
2021. dec. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt kifejthetned, ezert is irtam ki a kerdest..
2021. dec. 24. 09:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a haverokat a fenébe, egyértelműen veled akar lenni a lány. Bízz magadban és érezzétek jól magatokat, nem kell f-sni.


Találj ki 1-2 dolgot, amivel ellesztek, pl. megfelelő társasokkal, zenehallgatással, egyéb játékokkal szépen lefoglaljátok magatokat. Lehet hogy össze is jöttek ahogy írtad, szóval lesz téma bőven.

2021. dec. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a gond hogy mindenki csak bámulja faképel egy adott csajt de közeledni már fosik akkor árulja már el nekem minek nézi? Franc se utasítaná el.
2022. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat szilveszter par napja volt mar.. vegul eljott hozzam es egy masik hazibuliba mentunk, majd vegul ott aludt nalam😊 az volt az ujevi fogadalmam, hogy sokkal tokosebb akarok lenni. Hat bevalt. Nem jottunk ossze, de nagyon jo uton haladunk, ugy erzem. Holnap megint talakozunk :)
2022. jan. 4. 23:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, de jó. Sok sikert kívánok! Remélem össze jön. Amúgy csak én örülök más boldogságának? Mert én azt szeretem látni ha boldogok az emberek és legyenek is örökké!! :)
2022. jan. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez nagyon rendes toled, feldobtad a napomat☺️ En is mindig orulok mas boldogsaganak, sokszor jobban mint a sajatomnak. Meglatjuk mi lesz belole, de nagyon igyekszem. Szuleim is mondtak, hogy nagyon aranyos, szoval en nagyon pozitiv vagyok..

(Akit erdekel “a nalam aludt” nem az jelenti, hogy szexeltunk, csak szimplan egyutt aludtunk, egy agyban. A buliban sem smaroltunk vagy hasonlo, szoktam olyat persze, volt regebben egy lany akivel majdnem osszejottunk (vegul a mas egyetemre valo jelentkezes kozbeszolt), na vele pont egy bulis smarolassal kezdotott, mondjuk ot ott ismertem meg es sok vesziteni valom nem volt. Ezzel a lannyal inkabb baratok vagyok, es ebbol alakul szep lassan). De nem is lennek a hive, hogy csak buliban, bepialva merjem lesmarolni. Ha eljon az alkalma, akkor jozanul is siman menni fog, szertintem ez a dolgok rendje.

Koszi szepen megegyszer, nagyon kedves toled. Hat szorits majd :)

2022. jan. 5. 00:01
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok mindenképp, remélem együtt is lesztek mind örökké,ammedig csak tudtok!:)
2022. jan. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!