Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szerintetek nagyon gáz, ha a...

Szerintetek nagyon gáz, ha a férjemmel kettesben itthon szilveszterezünk?

Figyelt kérdés

Ilyen még sosem volt, kb kisiskolás korom óta sosem szilvesztereztem otthon, mióta együtt is vagyunk, vagy elmentünk, vagy mi tartottunk partit. De most úgy néz ki nem jön össze. Sokan elutaznak máshova, ahova hívtak nem akarunk menni, mert sokba kerülne és alig ismernénk valakit, barátok is vagy elutazva vagy otthon betegség vagy egyéb gondok miatt, szóval egyelőre úgy néz ki, hogy itthon maradunk ketten. Olyan gáznak érzem, még fiatalok vagyunk, elindultunk a lejtőn? Még a szüleim is mennek szilveszterezni, pedig 50 évesek...


Ti mit csináltok szilveszterkor? Hogy dobhatnám fel magam kicsit?


2012. dec. 26. 15:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Mi a szilveszterek nagy részét otthon töltjük, pedig mi is fiatalok vagyunk. Csinálunk hidegtálad, szendvicseket stb. Élvezzük a nyugalmat. Tavaly buliban voltunk, de most annyira nincs hangulatom hozzá, hogy biztos itthon maradunk. Inkább áthívnám a barátnőmet és a barátját.
2012. dec. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
én 17 évesen is szilvesztereztem kettesben, lehet, hogy most 19 évesen is ez lesz... :D ez nem 'lejtő', nekem sincs nagy kedvem olyan helyekre menni, ahova hívnak, meg hülyeségnek is tartom ezt a muszáj bulizni mert szilveszter van dolgot... nem gáz, nyugi. ahogy nektek jól esik :D sokkal rosszabb lenne kényszerből bulizni ahol nem is érzed jól magad
2012. dec. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?

Kinek akarnátok megfelelni? Ha ti jól érzitek magatokat, akkor senkinek semmi köze hozzá, hogy hol és mit csináltok szilveszterkor!

2012. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is a párommal töltöm a szilvesztert. :)

Eddig mi is eljárkáltunk de most végre csak is kettesben leszünk én ennek borzasztóan örülök. :) Egy kis nyugalom csak ketten leszünk satöbbi. :) Azért készülök egy kis meglepetéssel. :)

2012. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
26%

Fúúú szerintem ti nagyon elindultatok a lejtőn.

Még pár hónap és olyanok lesztek mint 2 nyugdíjas hajléktalan. Részvétem.

2012. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
mi is kettesben leszünk... piheni szeretnénk..
2012. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne gáz?21 vagyok,és csak egyszer nem tötltöttem otthon a szilvesztert,de akkor is színházban voltam Pesten,és nem valami szilveszteri kötelező bulizáson
2012. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Minden nap kettesben vagyunk és midnen nap pihenhetünk... Szóval ez nem vígasztal...
2012. dec. 26. 15:58
 9/25 anonim ***** válasza:
19%

utoljára 16 évesen ültem otthon szilveszterkor. azóta ha a fene fenét eszik is, de megyek.


ti is mehettek. ha városban éltek, akkor menjetek ki a főtérre vagy ahol buli lesz. legalább annyit, hogy kivisztek egy pezsit, eldurrantjátok, koccintotok akivel épp egymás mellett álltok, és legalább megvolt a hangulata :)


minket tavaly a villamoson ért a szilveszter, tök poén volt! :D

2012. dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
17 éves korom óta nem járok el sehova, mert mindenhol a részegedés a fő program, én meg nem iszok. Kisebb koromban a szüleimmel jártam bálba, aztán kamaszként a barátokkal szilvesztereztem, de elegem lett. 17 évesen már együtt voltam a barátommal, ő ment bulizni, de mivel ők is inni szoktak, nem mentem vele. Ez idén is így lesz, ő megy bulizni, én valószínűleg itthon filmezek, meg januárban kezdődik a vizsgaidőszak, így tanulnom is kéne, bár tudom, hogy nem fogok. Nem érzem, hogy ezért én elindultam volna a lejtőn. Egyszerűen nem szeretem a szilvesztert, és ezt az őrületet körülötte, hogy "kötelező" a bulizás. 20/N
2012. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!