Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz mindig az exem ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz mindig az exem ?

Figyelt kérdés

Igazából én szakitottam vele és tényleg elég csunyan, ès állitolag utana nagyon szomorú volt. Ez igazából 9 hónapja volt, azóta már van barátnője is (szinte mindig vele van) köszönni csak akkor köszön amikor veletlen egymagába van es osszefutunk, de az zavar engem, hogy akárhányszor talalkozunk(sajna elég sokszor mert egy koleszba vagyunk) , folyton néz, és a barátaimra is csúnyán néz, akkor is ha nem vagyok ott (ő szerintük)


Nem értem minek néz.

nem érdekel a gyerek meg semmi , ő már továbblépett ahogy látom , de nagyon feltunoen tud nezni es egyszeruen nem vagom miert



2021. dec. 27. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Bosszút akar állni rajtad. Kösd fel a gatyád!
2021. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Azért érzed így, mert viszket még mindig a nunusod utána! :D
2021. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egyszerűen idegesíteni akar, és ahogy látom, megy is neki.
2021. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!