Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mièrt jön mindig vissza az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt jön mindig vissza az exem ès ha lenne megint valami otthagy?

Figyelt kérdés

Szoval jàrtam egy fiuval nem sokat hanem egy fèl honapot,ez az idö alatt nagyon megszeretni csak öt akarom,ez már 6 honapja tart hogy szakitotunk azota nem tudok màs fiuval össze jönni.Egyszer probàltam az even a honapban volt nem jöttünk össze csak kavartunk ugyan azt csinàltuk amit az exemmel csinàltunk de mègis màs èrzès volt ès nem èreztem ugyan olyan jol magam mint ax exemmel,szoval befejeztem vele.Az exemnek azota volt 3 baratnoje es par honapja mikor volt baratnoje ram irt Es sokat beszelgetunk mèg a datumunkat is leirta mikor ossze jottunk Es felhozta a règi dolgokat,aztan pàrnappal kèsöbb viszont többet nem irt,nem is kereset.Utàna mikor volt neki egy màsik baràtnoje megint irt beszèlünk egy ideig aztàn mikor megint ugy fordultak a dolgok ott hagyot Es tobbet nem irt.Azt mondta hogy szeretetet velem lenni ès hogy nèha ö is gondolt ràm.

Ezt mièrt csinàlja?hogy hiteget aztàn ott hagy?

A multkor mondtam neki hogy dontse el mit akar es mondta hogy megyunk baratok,de az a baj hogy nekem ez nem megy,ès tudom hogy par het mulva ugyan ugy keresni fog es ugyan ugy folytatja ezt az egeszet.Mit csinàljak?èn mèg szeretem ès mikor kezd mulni az èrzès vissza jön ès felhoza a règi dolgokat.Szerintetek mièrt teszi ezt?



2019. márc. 24. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő csak visszamegy hozzád, mert más éppen nincs.

.

"A multkor mondtam neki hogy dontse el mit akar"

Nos, látod itt a baj! Magadat teszed tönkre, ha mindig visszafogadod!

Mondd ki, hogy végleg leszállsz hintájáról.

2019. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom teljesen igazad van csak valahogy nem bírom ki azt hogy ne irjak neki vissza vagy akármiDe teljesen igazad van és köszi hogy segitetetél😊
2019. márc. 24. 19:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akarja,hogy elfelejtsd.

Szívében még nem engedett el teljesen,azt akarja,hogy még gondolj rá,mert nyilván még ő is gondol.

Csak játszik,szeretné még "tartani a kapcsolatot" amíg teljesen elfelejt téged.

2019. márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mások is mondták ezt,köszi a válaszod😊
2019. márc. 25. 17:13
 5/10 anonim ***** válasza:

"szeretné még "tartani a kapcsolatot" amíg teljesen elfelejt téged."

Nem érzed az ellentmondást?

Azért eleveníti fel a kapcsolatot, hogy elfeledje?

.

"Gyakran gondolok rá, hogy elfelejtsem."

"Hiába pofozom naponta háromszor az asszonyt, mégsem mondja, hogy egyre jobban szeret."

Ugyanaz a séma.

2019. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én magamból indultam ki.

Hasonlóan viselkedtem én is nő létemre.

Azért jelentkeztem exemnél,hogy amíg én nem felejtek,addig még ő is gondoljon rám.

2019. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mikor még én voltam ilyen szituban , én sem hallgattam másra , főleg az akaratos, makacs , önfejű gondolkodásommal. Én sokat tanultam ebből, tapasztalatot is nyertem . Csináld azt amit szeretnél! Párszor fogsz sírni, párszor fogod magadat szarul érezni, de erősödsz emiatt. 😉 Hiába mondunk mi itt neked bármit, kicsit mintha a régi magamat látnám ! 🙂👌🏼 Fel a fejjel.
2019. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7# igazad van és próbálok nem ra gondolni de nem tudom mit csináljak mindenki ram szólt mar hogy fejezem be hogy mindig rola beszelek és ezt én is eszre vettem és próbálok leszokni rola,és te ebből hogy jöttél ki?
2019. márc. 28. 19:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem írtad hogy lefeküdtél volna vele. Ha nem, akkor ez csak egy "diákszerelem" ami a szérnyak próbálgatásához kell. Én jártam sok lánnyal hosszabb rövidebb ideig, amíg ki-ki alakult egy tartósabb együttjárás. Ismerkedj, csókolj, ölelj, ismerd meg a fiúkat. Ebben a korban (nem írtad mennyi vagy.) normális hogy a fiúk azért hogy megkapjanak egy lányt, mindent elkövetnek. Akár lódítanak is. Ez a keresések ideje, nem a nagy szerelmeké. Az is normális hogy vágysz rá ha normális volt, az ój jelentkezős pedig nem ütik meg a mércét. Nekem a nagy szerelem 33 évesen, egy házasság után jött el.
2021. júl. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne mentegesd őt!

Szegről-végről aljasság, amit csinál.

Néha-néha rád ír, hogy ne aludjon ki egészen tüzed, legyen hova menekülnie.

.

Ne akarjad elfeledni! - emlékezz rá és tartsd észben, hogy ilyen nem kell legközelebb!

2021. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!