Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emiatt aggódnom kéne vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt aggódnom kéne vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel alakulgatunk, el is jött hozzám nemrég (más városban lakik, aztán a szilvesztert nálam töltötte). Az egyetemen alakult ki egy kisebb barati tarsasag, onnan ismerem (golyataborban talalkoztunk eloszor).

Azt hittem, hogy tok jol mennek a dolgok, nalam aludt, a szuleim is tok aranyosnak gondoltak, a barataim is ugy fogktak fel, hogy kb a baratnom es o is kicsit ugy viselkedett.

Ma talalkoztunk volna, pontosabban azt mondta, hogy valszeg ma jon visdza Budapestre, aztan kerdeztem; hogy talalkozunk-e es azt mondta hogy ma fog jonni ha munden igaz, szoval persze.

Tegnao meg irtam neki, hogy akkor ma jon-e vissza, nem irt vissza. Tegnao reggel ota..

En ertem, hogy vizsgai lesznek szunet utan, nekem is es napkozben tanul, de nehogy mar legalabb legekves elott ne legyen 15 mp-e, hogy bocsi egesz nap tanultam, de igen, holnao jovok.

Mert ha most en tetszem neki (es nekem az jott le), akkor nem csak azert irok vissza valakinek mert epp van idom, hanem idot szoritok ra. Nekem ez kicsit fura.

Mentsegere szolgaljon, hogy elegge mas mint a tobbi lany, akit eddig ismertem meg, o nincs benne nagyon ebben a “mi mit jelent irasban” dologban/kulturaban, ha nem ir viddta egybol akkor flegma, ha rgyszavas valaszokat ad, azis flegma. Nekem mindig az jon le, hogy irasban flegma, aztan talalkozunk es be nem all a szaja.


De aztan lehet azert aggodom, mert van egy terv a fejemben, hogy mit szeretnek hallani, illetve hogy en mit csinalnak a sajat helyemben, ha lany lennek, es ha nem ezeket tapasztalom, akkor azt hiszem valami nem stimmel..

Szerintetek?


20/f



2022. jan. 5. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem szeretnek és nem is tudnak írásban hatékonyan kommunikálni. Lehet ő is pont ilyen.

Hívd fel és beszéld meg vele. Hogy a francba akarnál vele kapcsolatot, ha az ilyen alap dolgok letisztázása nem megy?

2022. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja en sem foglalkoztam vele nagyon sokat, mert egesz nap tanulok. Csak vartam, hogy mikozben szunetet tartok hatha irt valamit, es nem. Pedig volt elerheto..

ezert is irtam ki a kerdest. De szerintem semmi kozom hozza, hogy mikor ir. Ha most felhivom es raformedek hogy miert nem ir, azzal csak magamar jaratom le.

2022. jan. 5. 17:20
 3/6 anonim válasza:
100%

Elég sokan nem szeretnek üzenteben kommunkiálni, szóval ne aggódj. Én személy szerint nem szoktam a telóm nézni, főleg ha tanulok.

És igazából én is azt javaslom, hogy hívd fel valószínű, hogy felveszi. Ha meg nem akkor se türelmetlenkedj, ha ilyen jól alakultak a dolgok szilveszterkor akkor tuti, hogy ebből lesz valami. Csak türelem.

2022. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem turelmetlenkedem. Azert talalkoztunk volna, hogy visszaadjak neki vmit amit nalam hagyott. Aztan kerdeztem, hogy van-e kedve utana kajalni menni pl, es mondta, hogy persze. Lehet csak en fogtam fel ugy, hogy most mindenkeppen ma kell talalkoznunk.
2022. jan. 5. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Már kérdezted kétszer tőle, mindkétszer mondta hogy jönni fog. Hidd el hogy jön és hagyd, teljesen felesleges ennyiszer faggatni. Másrészről mondtad hogy a lány nem szokott írogatni, szóval nemhogy ne várj tőle semmit, de ez a jövőben is így lesz. Úgy gondold meg vele a továbbiakat, hogy így fogtok kommunikálni később is, ami neked már most sem jó. Hogy lenne akkor jó kapcsolatban? Persze a te dolgod.


Egyébként nem érződik rajta hogy többet akarna, legalábbis amiket írtál, azokban nincs sok minden. Oké hogy nálad aludt, de nem történt semmi, ráadásul szilveszter volt.


Hogy a környezetedből ki mit lát bele, az lényegtelen, ha érdemi alakulás nincs a kapcsolatban. Nem lenne egyedi eset, hogy csak szeret srácok közelében lenni, millió lány csinálja ezt.

2022. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na közben visszajött Budapestre, nem direkt követtem le, mást akartam megnézni, de láttam snapchat map-en, hogy itt van. Szóval a vonaton idefele bőven tudott volna írni. Vagy a metróban a albijáig. Nekem ez fura. Még el tudom képzelni, hogy nem működik pl a telója, az oké. De én nem fogok most vele foglalkozni nagyon. Kár, pedig kezdtem beleélni magam. Nem arról van szó, hogy úristen nem chatelünk, hanem, hogy nem szorít rám pár percet egy nap/akár wc-zés közben is visszaírhatna.
2022. jan. 6. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!