Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Még túl korai emiatt aggódnom,...

Még túl korai emiatt aggódnom, vagy ideje lenne keményebben próbálkoznom hogy felnőjek?

Figyelt kérdés

Nemrég töltöttem a tizennyolcat, ilyenkor lassan az embereknek már fel kellene nőniük valamilyen szinten azt hiszem.

Azonban én képtelen vagyok felnőttesen viselkedni és gondolkodni, néha el is felejtem hogy már felnőtt vagyok.

Még mindig nem tudom hogy milyen stílust helyezek előnybe magamnál, mik a kedvenc dolgaim és döntésképtelen vagyok. Vajon be fog nőni valaha a fejem lágya ha próbálkozom? Vagy mindig esetlen és gyerekes felnőtt leszek?

Ti hány évesen kezdtétek úgy érezni magatokat hogy felnőttetek?



2021. júl. 20. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
25, es nem erzem magam felnottnek. 🤔
2021. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Két válással a hátam mögött, 51 évesen is hasonló gondjaim vannak magammal. Szerintem nem vagy lemaradva!
2021. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok 26, és még mindig nem érzem teljesen felnőttnek magam. De sokkal jobb, mint mondjuk öt évvel ezelőtt, amikor egy életképtelen szintjén álltam kb (főleg az emberekkel való kommunikációban, önálló döntések meghozásában, cselekvésben). Csak akkor úgy hozta az élet, hogy elköltöztem otthonról, és valamilyen szinten megtanultam a saját lábamra állni.

Ha külön él az ember és dolgozik, egy idő után megtanulja, hogy hogy kell viselkedni komolyan, amikor a helyzet elvárja tőle. De ez egy hosszú folyamat, és ahogy nősz, úgy lesz egyre több tapasztalatod is, és válsz határozottabbá.

2021. júl. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!