Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik tanárom olyan mintha...

Az egyik tanárom olyan mintha szerelmes lenne belém. Mit tegyek??

Figyelt kérdés
Szóval van egy tanárom aki nagyon furcsa lett idén. Mindig odajön hozzam, de én nem beszélek vele… Közel jön, simogat, és órán mindig engem néz. Mondja hogy milyen szép és csinos mutatós lány vagyok. Ha megyek a folyosón csak engem néz, vagy utánam fordul. Általában engem kérdez mindig órák után odajön hozzam. Egyszer doga közben engem nézett és felállt neki. Annyira nem néz ki rosszul a tanár, de nagyon gusztustalan volt. Felesége és gyerekei vannak. Több mint 30 év a korkülömbség. Már félek tőle! Segítsetek!!!!
2021. okt. 22. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Te hány éves vagy? 14?
2021. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Álmodik a nyomor
2021. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj feléje semmi pozitív vagy bíztató jelet. Ne félj, nem fog rád ülni. Viselkedj vele szemben úgy, mint a többi lány. Nagyon nagy a korkülönbség, ráadásul a tanárod.
2021. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ha ez komoly, akkor lehetőség szerint minnél hamarabb jelezd a szüleidnek.
2021. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!