Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a reakciód, ha a 20...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a reakciód, ha a 20 év körüli barátod elmondaná, hogy a 12 év körüli lányokhoz is vonzódik?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy már együtt vagytok egy jó ideje és megtudjátok osztani egymással a problémáitokat. Ha ezt elmondaná nektek, elítélnétek és szakítanátok vele, vagy elfogadnátok és ugyanúgy szeretnétek, mint eddig?

2022. jan. 13. 06:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Oszinten en nem tudnek megbaratkozni ennek a gondolataval, hogy az “erett ferfi” baratomnak tetszenek a 12 eves kisgyerekek. Akarhogy is nezem, ez igy nem normalis.
2022. jan. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
75%
Megkérdezném, miben nyilvánul ez meg, és miért érzi így. Megpróbálnám megtudni, megnyilvánult-e ez már cselekvés formájában, vagy csak fantázia szintjén van jelen. Ha utóbbi, akkor próbálnám átsegíteni rajta és elérni, hogy tettek szintjére ez soha ne lépjen, egyébként pedig ha konkrét, komoly szexuális visszaélést vallana be nekem, akkor természetesen feldobnám.
2022. jan. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 kisördög1 ***** válasza:
84%
Háát...Az őszintesége értékelendő, de azért na..
2022. jan. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Biztos, hogy nem maradna. Nekem ez elég furcsa, hogy 20 évesen 12 éves kislányok érdekelnék.
2022. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Ez azért elég beteg én nem tudnék vele együtt maradni mert mindig ott motoszkálna a fejemben, hogy a 12 éves KISLÁNYOK tetszenek neki ami egyébként bőven büntetőjogi kategória mellesleg.

Kib.aszott gusztustalan

2022. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4%
#5 A fantáziálásért és ha valakinek tetszik vki azért, még nem büntetnek. Az más kérdés, ha már olyan tetteket alkalmaz és úgy viselkedik egy 12 éves kislánnyal, ami ugye bűncselekménynek számítana. De tegyük fel, van egy párod és elmentek moziba. Mozi közben ő meg lát egy 12 éves kislányt és annyira tetszik neki, hogy kifizeti a moziban a popcornt és a kólát a 12 éves kislánynak, mert tetszett a pasidnak. Attól ez még nem büntető kategória. Lightosan megélte a tetszését, és ugyanúgy veled fog mozizni. Sőt lehet ágyban nem rád gondol aznap, hanem arra a 12 éves kislányra. Sokan más emberre gondolnak szex közben, csak nem vallják be. De attól még téged szeret és semmi olyat nem követne el, ami bűncselekmény lenne. Ezt csak azért mondom, ne legyünk tévhitben.
2022. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
84%
Értékelném hogy őszintén elmondta, de azért átgondolnám hogy folytassam e vele, hisz azért egy 12 éves még nagyon fiatal egy 20 éveshez képest. Mégha mondjuk 16-ot mondana azt mondanám oké, talán nem annyira gázos, na de 12…
2022. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Ez konkrétan pedofilia és büntetik is. Nem egészséges mentalitású ember ergo azonnali instant bann.
2022. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
6-os, a válaszod legalább olyan gáz volt mint a tény, hogy egy 20 éves 12 évesekre bukik :D
2022. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

#9 Csak én kifejtettem a gondolataimat és lemertem írni a véleményemet, nemcsak annyival elintéztem, hogy gáz és akkor meg is van oldva a probléma és mehetünk tovább. Számomra az a gáz, amikor az emberek elsiklanak a dolgok felett és csak annyival lereagálják, hogy gáz. Csak amikor szembekerülnek pl más dologgal az életben és rajtuk csattan az a adott dolog, akkor majd jusson eszedbe, hogy ja gáz volt és kész. (Pl tegyük fel vki kiír egy kérdést, hogy utcán mit szóltok a sok kéregetőhöz és te annyival leírod a dolgot gáz az utcán kéregetni. Aztán pl egyik nap oda megy hozzád egy kéregető egy gyerekkel és erőszakosan neked esik, hogy adjál pénzt. Akkor majd jusson eszedbe, ano mit válaszoltál a kérdéshez)

Hihetetlen mennyi ember vakon van sok mindenben.

2022. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!