Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ezzel a lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem biztos hogy tini párkapcsolatok, de ide írom szerintem itt vannak olyan emberek akik tudnak segíteni.

Szóval megismerkedtem egy lánnyal kereken 1 éve. Rengeteget beszélgettünk (karantén meg minden), sokszor hajnalig. De a lánynak egyre jobban jöttek ki a hülyeségei,(valószínűleg mentális beteg) és engem ez folyamatosan lehúz. Mindig panaszkodik, hülyeségeket beszél, sajnáltatja magát és most folyamatosan iszik és cigizik.

Lényeg hogy meg akarom vele szakítani a kapcsolatot, de ahogy írtam nem normális. Tehát hajlamos kárt tenni magában, öngyilkossági kísérlete is volt már. Tehát ha megmondom neki így ezt akkor lehet valamelyiket megteszi az előbbiek közül. És nem az zavarna ha megtenné, csak nem akarom hogy utána ügy legyen belőle meg a többi. Tehát finoman akarom vele közölni, hogy tegyem ezt? Vagy csak hagyjam figyelmen kívül mikor ír? Mit találjak ki? 19 vagyok, ő 18.


2022. jan. 14. 22:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hogy nem úgy mint egy pár. Nem úgy ismerkedtünk. Barátok vagyunk. A lánynak szerintem egyetlen barátja vagyok.
2022. jan. 14. 22:21
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Hát én azért nem hagynám egyedül csak úgy, segítségre van szüksége, próbáld rábeszélni, hogy menjen pszichológushoz.
2022. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jár, de valami vészes. Nekem már nincs kedvem se türelmem hozzá.
2022. jan. 14. 22:37
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha tényleg ennyire nem bírod tovább akkor csak szépen lassan hagyd hogy elhaljon a beszélgetés.

Pl.: csak egyszer kétszer írsz neki vissza mondjuk egy héten, és olyankor is csak 1-1 szóval.

Aztán pedig "véletlenül" teljesen kimegy a fejedből hogy írj neki, és meg van oldva.

2022. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy az előző írta: szépen, fokozatosan építsd le.
2022. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem zavarna ha megtenné? Úristen
2022. jan. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Ja hajnalig beszélgetsz vele, elhiteted vele hogy barátja vagy, tudod hogy labilis és nem zavarna ha miattad baj történne.

Gerinctelen vagy.

2022. jan. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megértelek, habár hogy 1 ember mit csinál a saját életével az igazából nem a te felelősséged szóval kérdőre nem tudna vonni ezér senki, habár ez a lelkiismeret furdaláson nem segítene. A helyedben talán hogy csillapítsam a lelkiismeret furdalást talán próbálnék neki valami baráti közeg szerűséget találni ahol akár el is fogadják aztán mehet az ignorálós rész nyugodt lekiismerettel hogy azért még utoljára mégis csak tettél valami jót
2022. jan. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem veheted a sorsát a nyakadba.

Fokozatosan lépj ki az életéből, hogy ne érje sokként.

Egyre ritkábban érj rá, nagyon elfoglalt vagy, sok a feladat. Sok a gond. Stb. Aztán elmaradsz.

2022. jan. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Személyesen is ismered vagy csak online?
2022. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!