Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit csinálnátok egy olyan...

Ti mit csinálnátok egy olyan lánnyal aki mindig beköpi az osztályt és ezért egyre többen utálják? Hiába mondjuk neki hogy ezzel nem jár jól.

Figyelt kérdés

Elejéről kezdve:Influenza lecsapott az iskolánkra és kb minden tanárunk megbetegedett 3 órákra jártunk be ami nem is szaktanári helyettesítés volt ezért az osztály egyre nagyobb része inkább be se ment és szerez igazolást. A lány minden nap le állt veszekedni a bent levőkkel hogy mit gondolunk magunkról és adjuk tovább a többieknek hogy szart se érnek de ő még betegen is bejár (és emellett a legrosszabb tanuló az osztályban)

Az osztály lassan össz népi haragban meg akarja verni a csajt. Én vagyok az osztály képviselő ha kiderülne hogy ez történt engem tennének felelőssé de sajnos hiába beszélek a csajjal nem érti hogy rosszat tesz. Ötletek hogy mit tehetnék?



2015. febr. 13. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Lesz.rnám magasról, saját magával cseszik ki, a végén senki nem fog vele beszélni és egyedül marad.

Egyszerűen átnéznék rajta, mintha ott sem lenne.

2015. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Hidd el, h a legjobbat teszed, ha leszarod.

Az ilyen addig úgy se nyugszik, míg bele nem szalad egy pofonba.

Ha mindenáron ki akarsz maradni akkor menj el 2 hét betegre.

2015. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Remek... köszi a válaszokat!
2015. febr. 14. 17:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj,értem hogy te vagy az osztály képviselő,és segítenék.

Próbálj beszélni vele,hogy ezzel nem tesz jót magának+ezzel elcsesz mindent.Próbálj ésszerű érveket felhozni,hogy álljon le.Ha végkép nem sikerül,akkor a másik féllel próbálj beszélni,hogy ne verjék meg a csajt,hanem nézzenek át rajta.Szharják le.DE ha nem fogja fel a csaj,és sokat phofázik és megunjátok akkor csak simán pofozzátok meg.Nem vagyok az erőszakosság híve,de ha nem sikerül máshogy talán így sikerül.ha mégis megvernétek,akkor SOHA ne fejre célozzatok!Mellen se üssétek,mert berákosodhat.gyomorszájon ha akarjátok üthetitek,de nagyon óvatosan!nehogy a bordáját,vagy a méhét találjátok el.Ha a bordáját találnátok el akkor neki kampec,ha a méhét akár soha nem is lehet gyereke.Alul hát.......oda üthettek,de nem valószínű hogy nagyon fog neki fájni....A lábaira rúghattok.:P

De először beszélj mind a kettő féllel,és ha nem sikerül akkor beszélj a tanárnővel hogy ez a csaj folyton mindenbe bele phofázik,és valakik(ne mond meg hogy kik)emiatt meg akarják verni.ha rád nem is talán egy bizalmas tanárra hallgat.Ha nem akkor ha elkerülhetetlen akkor verjétek meg.:P Az talán segít....:,D De ha megveritek suli után,és úgy hogy a tanár ne tudja meg(ha elmondtátok).Sok sikert,remélem hogy megoldódik a problémád,és írj hogy mi történt.:)

2015. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beszéd nem segít most már engem is támad gőzerővel a csaj de a többiek mostmár ott tartanak hogy vissza kiabálnak az órán és igy kiengedik a feszkót. (kiváncsi vagyok meddig lesz az elég) Tanárok csak félre fordítják a fejüket és azt mondják az osztály főnök dolga ezt elintézni. Osztály főnök meg annyival elintézi hogy értem én hogy bajotok van ez a rossz nevelésetek hatása vagy a jelenlegi politika állása miatt van. (mindig politizál ha magunktól nem tanulnánk akkor bután halnánk meg mert nem tanít)
2015. febr. 19. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!