Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért öltözködik ilyen kirívóa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért öltözködik ilyen kirívóan az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Testhez simuló ruhát vesz fel, gyönyörű látszik az alakja, melle, feneke, gyönyörű látvány abban a ruhában. De nem értem, miért csinálja. Már kb 2 hete folyamatosan ebben van. Pénteken korcsolyáztunk, és ott egy tök normális ruhát vett fel, majd kori után egyszerűen visszaöltözött ebbe a kirívóba. Miért csinálja? Fel akarja hívni valakinek a figyelmét? Nekem már régóta tetszik, ő is adott már jeleket (igaz, sokszor eléggé kéteseket), de valahogy fura lenne az egész osztály előtt randira hívni, vagy valami. Szerintetek? A lány 15 éves

16/f



2022. jan. 15. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Azt akarja, hogy csorgassátok a nyálatokat. A célját elérte.
2022. jan. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor nincs esély rá, hogy miattam öltözött így ki?
2022. jan. 15. 12:14
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
#2 Ha mindig a közeledben van és feltűnően mutogatja neked a ruháhát, akkor mindez miattad van. Viszont nem írtad, hogy ilyen történt volna, ezért azt sejtem, hogy általánosságban akarja felhívni magára a figyelmet.
2022. jan. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem fel akarja kelteni az érdeklődésem, de nem a ruhával. Ha érdekel bővebben a sztori, írjatok privátot, túl körülményes lenne itt taglalni
2022. jan. 15. 12:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnélek elkeseríteni, főleg mert a kiszemelted, de általában azok a lányok akik így öltözködnek, főleg 15 évesen, nem feltétlen csak egy fiúnak akarnak tetszeni.
2022. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
90%
Nem minden rólad szól.Egy lány azt vesz fel, és úgy öltözködik ahogyan akar. Függetlenül attól, hogy ez kiből milyen perverz gondolatokat vált ki. Abba is belegondolhatsz, hogy lehet, hogy saját magának akar tetszeni.
2022. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

"Abba is belegondolhatsz, hogy lehet, hogy saját magának akar tetszeni."


Ez a legnagyobb mese a kihívóan öltözködő csajokkal kapcsolatba hogy "önmagának" akar tetszeni. Muhaha.


Ránézel egy ilyen insta oldara, ahol csávók ezrei csorgatják a nyálukat meg írják a "dugnálak" jellegű reakciókat, és a többi csaj meg irigykedik és ler*bancozza a magát mutogató csajt: igen, NAGYON IS VALÓSZÍNŰ, hogy az ilyen lányok csakis és kizárólag maguknak akarnak tetszeni, és egy lakatlan szigeten is ilyen ruhát viselnének.

2022. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Haver, sajnálom, de nem te kellesz neki..
2022. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!