Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közelítsem meg ezt a fiút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsem meg ezt a fiút?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú, akit lassan 8 éve ismerek. Haverilag nagyon bírtam régebben is, udvarias és jó humorú srác volt, most is az... Csak annyi változott hogy kezdek vonzódni hozzá. Belsőre ugyanolyan aranyos fiú, külsőre viszont sokkal vonzóbb... Azt hiszem tetszik nekem.


Na de lényeg:

Kiderült hogy régen bírt engem, viszont Én azt hittem hogy csak barátkozni akar velem, nem is gondoltam én arra az eshetőségre, hogy talán tetszem neki. Nem tudom hogy most hogy érez, 2 éve még így volt, lehet változott. Viszont én is változtam és szeretnék valahogyan közelíteni felé. Ki szeretném deríteni hogy van-e esély arra hogy több legyen köztünk mint barátság. Ezt hogyan tegyem?


Próbáltam beszélgetni vele, de valami miatt került engem... Nem tudom miért.

Annyit még tudnotok kell, hogy múltkor egy buliban nagyon közel kerültünk egymáshoz, jókat beszélgettünk és a vége felé már egymás kezét is megfogtuk. De nem csak úgy szimplán, hanem összekulcsoltuk az ujjainkat. Ezóta a buli óta kerül engem.


Van valami tippetek hogyan derítsem ki az érzéseit? Vagy hogyan érjem el hogy ne kerüljön továbbra is engem?



2021. nov. 24. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ráírsz, hogy "hé, mi a franc bajod van velem, hogy kerülsz?"

Vagy szimplán valahogy taliznotok kellene élőben.

2021. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd el valahová, hogy nyugodt körülmények közt tudjatok erről beszélni.:)
2021. nov. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Megbeszéléses alapon nem lehet kölcsönös vonzódást kialakítani. Az vagy jön mindkét félnél automatikusan, vagy nem.
2021. nov. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)


#3: Tudom jól, én csak arra vagyok kíváncsi hogy ő is azt érzi-e amit én.

2021. nov. 25. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ökörszabály :

Ha meg akarsz tartani egy pasit, sz...pd le, olyan igazi atom módon. És 10 perc múlva mégegyszer, mégjobban.

Figyeld meg, soha nem tudod majd levakarni magadról.

És ez így van. Lehet szépíteni, megmagyarázni erkölcsködni, de ez akkor is igaz.

2021. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!