Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kicsit ezen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kicsit ezen túllendülni?

Figyelt kérdés

Párommal csak hetente találkozunk, mivel távkapcsolatban élünk. Az utóbbi két alkalommal, barátnőmnél fellépett egészségügyi okok miatt csak kicsit tudtunk szexelni, az se volt az igazi. Félreértés ne essék, az Ő egészsége milliószor fontosabb, mint a szex. Viszont így kicsit rányomta a bélyeget az én mentális egészségemre és önbizalmamra is. Tudom, hogy nem miattam volt, és inkább hanyagolom picit, de barátnőmmel legyen minden rendben. De mégis ott motoszkál bennem, hogy most nem úgy sikerült, kívánom, de kicsit félve megyek bele, hátha megint meg kell állnunk, stb. Hogyan lehetne kicsit kizökkenni ebből?


20f


2022. jan. 16. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen egészségügyi baja van? Nem múlna el hamarabb neki, ha nem csinálnátok?


Egyébként mondjuk kézzel, szájjal?

2022. jan. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyitől hogy meg kellett állni benned trauma keletkezett akkor nem tudom mivan veled :D
2022. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az, hogy egy betegség miatt nem tudtatok szexelni, rányomta a bélyeget a te mentális egészségemre és önbizalmadra? Ha igen, akkor szerintem látogass meg egy pszichológust.
2022. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!