Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha nagyon is tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha nagyon is tetszik egy fiú, vizsgaidőszak alatt ti mennyit foglalkoznátok vele?

Figyelt kérdés

Tegyünk fel, tetszik nektek egy srác, de vizsgaidőszak van/elfoglaltak vagytok. Mennyit szoktatok neki írni/visszaírni? Vagy ilyenkor minden a tanulásé? Elteszitek a telót, és max este fele írtok vissza? Vagy azért gondoskodtok róla, hogy fordítsatok rá időt?


Van egy csaj aki nagyon tetszik nekem, és tudom, hogy én is neki. Éppen alakulgatunk, vizsgaidőszak előtt randiztunk párszor, jó úton haladunk. Viszont mostanában keveset ír vissza. Napi 1-2 szer, de van, hogy 24-36 óra is eltelik. Ezért kicsit elbizonytalanodtam, hogy vagy mégsincs annyira oda értem, vagy tényleg tanul. Én figyelek rá, hogy azért 1-2 óránként megnézzem válaszolt-e, többet egy huzamban úgy sem tudnék lenyomni.



2022. jan. 17. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Ezzel az egésszel csak magadat szivatod meg...be van állítva az ébresztő hogy mikor írj neki? :D Tudom nagy divat ez mostanában, hogy ezzel manipulálják a fiatalok az érzelmeket, de őszintén miért nem akkor írsz amikor neked jól esik?


Nem kell a nyakán lógni, de nem kell külön szabály könyv mikor írj meg mikor ne....

2022. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján lehetetlen megmondani, ha annyira érdekel milyen az időbeosztása max megkérdezed tőle,de ugy inkább megvárnám még a vizsgáinak vége, egyszer ugyis vége lesz aztán onnantól már ki lehet invitálni a csajt a telefon mögül hogy személyesen is talizzatok. Teló felejtős ha érzelmekről van szó, azt csak ugy váltassz ki ha lát is téged és közösen töltitek az időt, a többi értéktelen ebből a szempontból
2022. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ha nem ír vissza ennyi ideig, vagy nem érdekled már vagy van más. 1-2 mondatot a legnagyobb tanulás mellett is lehet írni, csak akarni kell.
2022. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én néha a barátaimnak se írok vissza 1-2 napig ilyenkor, mert attól félek, rögtön válaszol, és akkor már hogy néz az ki, hogy írok, visszaír, én meg már nem válaszolok?

Akkor szoktam visszaírni, amikor pontosan tudom, hogy van legalább egy fél órám beszélgetni

2022. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkit ignorálok vizsgaidőszakban, pont azért, hogy ne tartson januárig. Vagy legalább január közepére azért legyek már kész.
2022. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Első, úgy értem, ha nagyon akarna időnként visszaírhatna (1-2-3 óránként), mert mondom, ha nagyon akarna szakítana rám időt.

Sajnos a hármas válasza lesz ezek közül a nyerő szerintem.

Én sem egész nap a telómat bújom, nyilván, csak ezzel kicsit azt sugallná, hogy érdeklem annyira, hogy akkor is ír, amikor elfoglalt, de rám tud szakítani időt.

Négyes, igazad van, ma is az volt, hogy délután beszéltünk egy darabig, aztán megint eltűnt. Mondjuk ez megnyugtató.

Na majd úgyis kiderül, tudom melyik napokon vizsgázik, aztán ha nem változik, tényleg nem érdeklem már annyira

2022. jan. 17. 22:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván tanulok ezerre, de mindig van arra 1 percem, hogy visszaírjak annak, aki fontos nekem.
2022. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos lehet tényleg nem érdekled annyira, gyanús, hogy ilyen ritkán ír vissza. Viszont azt néha én is csinálom, amit 4-es, hogy hogyha csak egy fél percem van nem írok vissza, hanem inkább később, hogy akkor tudjak hosszabban chatelni, azzal, aki fontos nekem.

Illetve az "eltűnt"-et ha úgy érted, hogy köszönés nélkül elment, az szerintem eléggé illetlenség tőle, főleg, ha utána nem magyarázza meg.

De alap esetben, főleg, ha mindketten vizsgáztok, megbeszélhetnétek/összeegyeztethetnétek h egyszerre tanultok és akkor tudtok koncentrálni, és majd utána mindketten egyszerre fogtok ráérni chatelni.

Abban egyetértek az előttem szólókkal, hogy chaten lehet "szórakozni" az érzelmekkel, de az igazság csak egy személyes találkozónál lehet.


Remélem rendeződnek a dolgok köztetek, vizsga utáni randizgatással szerintem próbálkozz. :)

2022. jan. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igaz. Egyik haverom szerint felesleges agyalnom ezen, kerdeztem, hogy neki volt-e mar ilyen, es azt mondta nem, de ugyis mindegy, hiszen, mindenkinek kicsit mas a “stilusa”, nem kell ezeket komolyan venni annyira. Nezelodhetek ezerrel, hogy mas hogy csinalja, de ha ez a lany pont ilyen, akkor felesleges ezen gondolkodni. Lehet nincs benne semmi hatso szandek. O szerinte lehet az van, hogy a sajat fejemben van egy forgatokony, miszerint en tudom, hogy mit szeretnek “hallani/latni”, azaz ha en azt hiszem, hogy nem ir vissza gyakran ez azert lehet, mert nem jovok be neki, valojaban pedig csak nem az tortenik amit elkepzeltem. Ebbe mar sokszor beleestem, pl elsutottem egy poent, es ha nem a vart reakcio jott, akkor azt hittem, hogy inkabb ciki volt. Mindegy, hagyok ennek idot, mert egyreszt a sajat vizsgaimra kene koncentralnom, ha egesz nap a csajon agyalok, ugyis csak elvonom a figyelmemet. Illetve jobban meg kellene ismernem vizsga utan, mert az oke, hogy talalkoztunk parszor meg beszelgetunk chaten, de vhogy igy sem tudok rola sokat.
2022. jan. 18. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!