Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez a vizsgaidőszak miatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a vizsgaidőszak miatt lehet? Vagy kezd tönkremenni a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

A barátom egyetemista (én fiatalabb vagyok) és vizsgaidőszak van, meg van még egy csomó más dolga is.

Elég kemény hetei vannak mostanában és én érzékeltetem is vele, hogy mellette állok. És teljesen megértem, hogy nincs ideje sokat beszélgetni meg találkozni. Ezért nem is zavarom.

Azért nem telik el úgy nap, hogy ne beszélnénk és mindig aranyos és egyáltalán nem felszínes a dolog, csak nagyon nagyon keveset beszélünk. Pár mondatot.

És mondom, én ezt teljesen értem és elfogadom ha nincs ideje.

De attól félek hogy nem csak a vizsgák miatt van ez hanem már nem akar velem beszélni... És egész nap ezen agyalok hogy mi van, ha már nem szeret.

Szerintetek tényleg a vizsgák miatt lehet ez? Lehetséges az, hogy a vizsgák miatt valaki magába és a tanulásba zárkózzon, vagy velem van a baj?

Mert ha a vizsgák miatt, akkor semmi baj. Megértem.

Szerintetek?

Tudom hogy ,,kommunikáció csodákra képes" és ha ez a vizsgák után is így lesz, persze beszélni fogunk erről, de most nem akarom ezzel idegesíteni. Úgy jönne ki mintha nem lenne elég jó társ.

De most nem tudok másra gondolni jelenleg, csak ezen aggódni.


2020. jan. 24. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Nem ismerem a párodat, így nem tudom biztosra, hogy mi lehet, de én magamból kiindulva tudom, hogy ez mekkora stressz. Én 20 éves lány vagyok, a barátom 22 éves, én egyetemista vagyok, ő pedig dolgozik. Sajnos az utóbbi időben, amikor nálunk is vizsgaidőszak volt, akkor én is rendkívül stresszes voltam, mindenen összevesztem vele, bunkó voltam, alig szexeltünk, stb.. mindig megbeszéltük ezeket, de igen, nagyon sokszor viselkedtem csúnyán a rámnehezedő stressz és a kialvatlanság miatt. De minden rendben van velünk azóta is, mert szeretjük egymást és megértett a párom.


Beszéljétek meg ti is és úgy gondolom, hogy amint rendeződtek a barátod egyetemi dolgai, kidül, hogy mi volt a igazi oka. Támogasd, légy megértő és minden rendben lesz!


Remélem tudtam segíteni.

2020. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Hasonló a helyzetem az első válaszolóval!

Én is egy 20 éves lány vagyok, a barátom velem egyidős, ő is egyetemista, de neki 2 vizsgája volt, míg nekem sokkal több, és ő már rég le is tudta. Én is magamból kiindulva rettentő stresszes vagyok, sokszor voltam én is bunkó szegénnyel, mindig összevesztünk, de utána megbeszéltük, ő is nagyon megértő volt velem szerencsére.


Szerintem, ha lemennek a vizsgái, mindenképp beszéljétek meg, remélem, nincs semmi baj! :)

És sajnos igen, van akit nagyon ki tud készíteni 1-1 vizsgára készülés. :(

2020. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem csak a vizsgák miatt akkor véletlen egybeesés. Majd, ha ott leszel te is megtudod, hogy ha éppen nem is produktívan tanulsz akkor is olyan dolgot csinálsz helyette amit akkor szakíthatsz meg amikor csak akarsz. Valószínűleg azért nem kezd bele beszélgetésbe mert csak nagyobb bűntudata lenne tőle mintha nem tenné.
2020. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm hogy válaszoltatok!😊

Ma beszélgettünk és minden rendben volt, úgyhogy megnyugodtam. Valószínűleg csak túlreagálom, mert nem akarom elveszíteni.


Sikeres vizsgákat mindenkinek, aki látja ezt és vizsgázik valamiből!😊

2020. jan. 25. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!