Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány (aki általában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány (aki általában csak sulis dolgok miatt keres) hosszabb idő után rám ír sulis dolog miatt, amit igazából megbeszéltünk, akkor azt miként lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Hogy tiszta legyen: egyetemisták vagyunk és az esetek 90%-ban csak akkor keres ha kell neki valami. 1 hete írt valami miatt utoljára, erre ma csak úgy írt egy időpont miatt, amit először rosszul mondtam, de később javítottam.

Én gondolom túl, vagy ez valami jel lenne? Ezt hogy kellene kezelni?


2022. jan. 20. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak biztos akart lenni. Ilyen ügyekben nincs 90 meg 100%. Kérdezz rá hogy akar e randizni, ha tetszik, ha meg nem, akkor legyél elutasító.
2022. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akar tőled semmit, csak megbízhatónak tart sulis ügyekben és nem akar megbukni
2022. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor vehetem úgy, hogy csak érdekből “barátkozik” velem?
2022. jan. 20. 22:08
 4/6 anonim válasza:
vagy szimpatikus vagy neki, és barátkozna veled
2022. jan. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Az már más lenne, ha többször is sulin kívüli témákkal írna rád.
2022. jan. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MDaniel98 ***** válasza:
Szerintem sem kell többet belelátni ennél ebbe, csak biztosra akart menni.
2022. jan. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!