Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítványszerzés: Ha már a...

Jogosítványszerzés: Ha már a gyakorlati oktatás végén járok (40+ órát vezettem) , szerintetek hatékonyabb, ha rövid idő alatt veszek több órát, vagy pedig jobb hosszabb idő alatt kevesebb órát ?

Figyelt kérdés

Lesz 2-3 hét szabadságom. Felmerült bennem, hogy érdemesebb lenne-e ez idő alatt heti 4+ alkalommal vezetni, a mostani heti 1-2 alkalom helyett.


Időtakarékosabb lenne, a jogsit is előbb megszerezném, de félek, hogy kell idő, hogy a tanultak rögzüljenek, és így csak több pénzt dobnék ki az ablakon ( 7.000/óra )



2021. júl. 11. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

A 40+ ora nem jelent onmagaban semmit.


Hiaba aldozod fel a szabadsagod, ha vizsga idopont meg nem lesz mostanaban.

2021. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szerintem te most leragadtál a felesleges részleteknél.

Oké, kell időpont. De mi van akkor, ha azt mondom, a vizsga időpontjához tudom igazítani a szabadságom ?

A 40+ órát azért gondoltam releváns infónak, hogy érzékeltessem, egyrészt már közel vagyok a végéhez, másrészt nem vagyok egy őstehetség, hiszen már letudhattam volna akár 15-20 órával ezelőtt is.

2021. júl. 11. 19:43
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
AZt csinálsz amit akarsz.
2021. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Amit mindenképp tegyél meg, ha lehet: vizsganapon a vizsga előtt vezess vagy 2 órát.
2021. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem te csak elmelkedsz, nem is akartal semmit kerdezni.

:-)


Csak penztarca fuggo!

A vezetesi orak dija intenzitastol fugg.


7500-8500-9500 ft, attol fuggoen, hogy te hany naponta szeretnel vezetni.

A 9500 ft ertelem szerint, az altalad emlitett minden nap torteno vezetes eseten ervenyes.

2021. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De. Arra lettem volna kíváncsi, hogy, aki jártas a témában ( nem te,hanem egy oktató vagy akár egy friss jogsis) , melyiket tartja jobb választásnak: Kis idő alatt sokat, avagy sokszor kevesebbet. ( Fenntartva a lehetőséget ,hogy ez egyénfüggő )


Ehhez képest jössz te, és bár már 4x is kommenteltél, még egy nagyjábóli választ se sikerült adnod, ellenben minden egyes apró részletbe beleállsz, nem csak feleslegesen, de még amit mondasz az is hülyeség: Mindenképp 7000ft-ot fizetek, ha többször, ha kevesebbszer megyek.


Hordd el magad és nézz inkább Irigy Hónaljmirigyet.

2021. júl. 11. 20:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt az elején heti 1-2vezettem volt mikor kiesett 1hét is.. aztán a vége fele szinte minden nap mentem és volt mikor 3órát is levezettem egyszerre.. sokkal jobb volt így vizsgára menni..
2021. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a nyerő, hogy 50 perceket vezettem, viszont heti 4-5 alkalommal. Egy ideig heti 2 nap vezettem 50-50 percet, aztán a 20. órától álltunk át a "mindennapos" vezetésre. Innentől sokkal látványosabban fejlődtem. Október óta van jogsim.
2021. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez is egy érdekes opció! köszi!
2021. júl. 21. 16:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincsmit (a 8-as voltam)
2021. júl. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!