Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ez nektek inkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez nektek inkább attraktív, semleges esetleg unszimpi?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot az egyetemen. Nem a legbeszédesebb, de azért mindig van miről beszélni. Nyílt, elég hamar sok barátot szerzett az egyetemen. Elsőévesek vagyunk. Mire én épp megtanultam az első neveket a szakomról, addigra ő már rég focizgatni járt, kocsmázni járt velük. Ezért is lett szimpatikus, nagyon kedvelem a lelkes, baratkozós srácokat.

Múlt hétvégen elhívott magához, oda ahova ő valósi. (Nem vagyunk azóta sem együtt, de alakulgat). Velem kettesben kicsit szégyellős, néha picit fura dolgokat mond, amit nem tudok sokszor hova tenni. Nem nagyon fura, csak azt hittem, ha ilyen nyílt és magabiztos, biztos lányok körül is az.

Beültünk egy kocsmába ketten, majd később csatlakozott pár volt osztálytársa (fiúk, lányok vegyesen).

Amikor bementünk a kocsmába, gyakorlatilag mindenkit ismert. Egy suliba jártak, együtt voltak itt meg ott, haverjának a haverja stb. Nem viccelek, kb minden harmadik valakinek köszönt.

Lehet csak én vagyok ehhez “nagyvárosi”, de én féltékeny lettem kicsit. Otthon pesten örülök, ha felismerek valakit a héten egyszer.

Azért lettem féltékeny, mert kezdett összeállni. Nagyon barátkozós, fiúkkal, lányokkal. Szimplán csak nagyon népszerű, vagy az a tipikus hűtlen eset lenne és én lennék egy a sok közül? Azaz, szinte mindenkit meg tudna szeretni ilyen személyiséggel, nem tudom mi foghatott meg bennem ennyire.

Lehet ez vidéken teljesen normális, én engem nagyon meglepett. Mintha mindenki legjobb barátja lett volna ott. A városban is amikor sétláltunk, csomó mindenkivel kezet fogott, kérdezte miújság stb.

Nagyon szimpatikus a srác, a barátai is mind magyon kedvesek.


Ti mit gondoltok erről? (Mem akarom a város nevét kimondani, hátha valaki felismerné, de kisváros, nem is tudom kb 100.000 lakossal).



2022. jan. 20. 22:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném, úgy hívott el magához, hogy már előtte is beszélgettünk és találkozgattunk. Nem lakik messze tőlem, kb 1,5 óra. Beszéltük, hogy valamikor elmehetnénk inni egyet, de mindketten pont hazamentünk a hétvégén. Aztán megkérdezte, hogy el is mehetnénk nála. Úgy egyeztem bele, hogy ismertem pár barátját, hisz igyan arra az egyetemre járunk. Nem átmentem hozzá, hogy majd összejöjjünk. Persze nem lenne ellenemre, de még ismerkedünk. Végül nála aludtam, de nem volt semmi köztünk
2022. jan. 20. 22:53
 2/6 anonim válasza:
Szerintem egy ekkora városban ez teljesen normális. Én is hasonló helyen lakom, és ugyan nem vagyok túl népszerű, ahányszor végigmegyek az utcán, találkozom pár ismerősömmel. Az meg csak személyiségtől függ, hogy mennyire közvetlen az emberekkel
2022. jan. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100ezer fős kisváros???
2022. jan. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Budapesthez képest kisváros. De bocsi akkor..😅
2022. jan. 21. 08:16
 5/6 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Kisebb helyeken bőven előfordulhat ez, kiváltképp, ha nyitott barátkozós típus . 100.000 fő pedig max. az USA-ban számít kisvárosnak.
2022. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha tartós kapcsolatra vágysz, ez a nyitott személyiség egyáltalán nem hátrány az ilyen emberek jobban boldogulnak az életben. Mindig is irígykedtem az ilyenekre, hogy olyan jól tudnak másokkal kapcsolatot építeni.

Az, hogy valaki ilyen, egyáltalán nem jlenti azt, hogy szükségszerűen meg is csal, csak annyit, hogy széles a kapcsolatrendszere.


Inkább arról gondolkodj el, hogy miért van ezzel kapcsolatban rossz érzésed:

1. Irígykedsz rá, hogy neki jobb a kapcsolatteremtő képessége, komunikációja, mint neked --> ez esetben vajon mennyire vonzódsz hozzá VALÓBAN?

2. Féltékeny vagy rá, mert nem csak veled van jó kapcsolata, így nehezen vagy nem tudod majd őt kisajátítani --> nem túl jó alap egy kapcsolara, ha már az elején féltékenykedsz rá.

2022. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!