Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek cigány lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek cigány lánnyal?

Figyelt kérdés

Alapból fel sem tűnt a csajon, egyáltalán nem annak tűnik, se bőre, se szeme, haja nem olyan. De megláttam a családját, akkor esett le, hogy mi a helyzet, és hát elég, hogy mondjam, hangos család, azzal a tipikus cigány mentalitással, kultúrával vagy hogy mondjam. Nem ilyen mezítlábas putrisok, kulturált körülmények közt élnek, csak hát ők maguk olyanok amilyenek, főleg a testvérek, rajtuk látszik is a származás.

Nem szeretnék provokálni a kérdéssel senkit, nem vagyok rasszista sem, csak hát sok jót nem tapasztaltam eddig a romákkal kapcsolatban, főleg hogy én nem vagyok az, félek hogy megesznek reggelire kívülállóként...



2022. jan. 21. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Én se vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok. :D

Amúgy én biztos nem jönnék össze így egy cigány csajjal, hogy kapcsolat és hosszútávra terveztek. Ha jól néz ki, egyszer meghúznám, de semmi több.

2022. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Szevasz Tesvérem! Engedjed el az általánosítast More! Figyelj buksi jó ember lehet meg attól h cigány, vedekezzetek a csajjal!!! Nehogy rad varjanak 1 gyereket :D

De amúgy a cigányok fantasztikusan az agyba!

Én összejönnek a csajjal de csak ha tenyleg normalis!


Szevasz Testvérem

2022. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
össze is jöttem
2022. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Cigánybanda menjen szembe azokkal, akik lepontoztak!
2022. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Háttérfüggő. Ha látszik rajtuk, hogy beilleszkedtek, tisztességesek, képesek kulturáltan élni a felsőbbrendű (értsd: magyar) néppel, akkor nincs akadálya.
2022. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is a családtól és a rokonoktól függene. Ha minden oké velük, akkor simán.:)
2022. jan. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit mentegetőzöl? A dolgokat a nevükön kell nevezni.

Abszolút természetes, hogy klf. népeknek eltérő a mentalitásuk, a kultúrájuk, a szokásaik. Ez genetikailag is determinált. Az is a természet törvénye, hogy minden nép ragaszkodik a sajátjához és aszerint él.

Kivéve, ha az a befogadó nép kultúráját veszélyeztei, az együttélést ellehetetleníti.


Amúgy előfordul vegyes házasság, mely jól működik. De nagyon ritka. Lásd, Szabó Zsófi exe is kulturált fiatalember, mégis, mivel a srác a komplexusai miatt túlkompenzál, viszont Zsófi egészségesen lazább, magabiztosabb, nem működött a házasságuk.


Azt viszont tudni kell, hogy minden házasságban kapja az ember a párjának a családját is, a mentalitással együtt. Ha velük vagy, neked kell alkalmazkodnod.


Jó alkalom a párodat megfigyelni a saját családja körében. Hogyan beszél, hogyan viselkedik, milyen a jelleme.

2022. jan. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

7-es vagyok.

És bizony, van alapja a fenntartásaidnak. Nem elég, ha te elfogadod, ha a te családod elfogadja, mert őt magát nézi és nem azt, ahonnan jött.

Vajon az övéintéged befogadnak-e?

És ez a nehezebb ügy.

2022. jan. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Nekem egy közeli ismerősömet(kollégám) hálózta be egy cigány lány, és most ott tart az egész, hogy csokkot, minden sz_rt felvettek, már gyerek is van egy éven belül és a csaj nem is dolgozik már, nem is tervezi :D nagyon vigyázz vele.. Ja és a baba "véletlenül" becsúszott, a kollégám szerint. Azóta teljesen megváltozott, mintha tönkre ment volna a srác. (27 éves)
2022. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem, kizárt..
2022. jan. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!