Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mennyire zavar,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavar, ha egy lánynak nagy tervei vannak az élettel kapcsolatban, és szeretne önerőből sikeres lenni pénzügyileg?

Figyelt kérdés

Hátrány, ha nem minden lány úgy van vele, hogy majd a párja eltartja, és inkább szeretne ő is dolgozni, sikeres lenni?

Ez nem zavarna titeket, hogy nem ti lennétek az egyetlen "kenyérkereső"?



2022. jan. 22. 07:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülök neki
2022. jan. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért zavarna? Kőkori felfogás, hogy a nő nem dolgozhat.
2022. jan. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nekem volt olyan barátom, aki azon is meglepődött, hogy felesben akartam fizetni vele, pedig már a 20-as évei közepén járt akkor. Én mondjuk a meglepettségén sokkal jobban meglepődtem, hogy ez neki nem alap. :D
2022. jan. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

(Gondolom törölték az előző kérdésed.)

Egyáltalán nem zavarna, sőt. Még örülnék is neki.:)

2022. jan. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Drága, 21. századba vagyunk, a lányoknak vannak terveik, pénzt kereshetnek és rendelkezhetnek az életük felett. Szóval ez a normális, ha te tudod formálni a saját életed, és nem attól függ az életed hogy az "urad" mennyi pénzből tud eltartani.
2022. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem első látásra
2022. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

❌ Ne dörgöld az orra alá, hogy többet keresel :D

❌ Pl.: Az olyan esetekben, ahol a férfi lemondana a jó fizető állásokról, mert a párja szeretne X helyen boldog lenni ( munka/barátok/család).

❌ Pedig a férfi, Y helyen többet keresne - SOKKAL TÖBBET !

❌ De lemondott róla - érte/értünk. Ezért elég (szánalmas/rosszul esik) ha felhozná a párja, hogy ő többet keres ...

❌ Van olyan nő - aki avval példálózik, hogy ő GYES-sel GYED-el meg minden kutya****val többet keres mint a férje... Csak hogy azok a "család" bevétele - nem a NŐ / csak a NŐ keresete ...

2022. jan. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez lenne a normális
2022. jan. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális hozzáállás - nem csak ma, mindig is az volt, csak régebben sokkal kevésbé volt elfogadott a nők egyenrangúsága, munkája, karrierje, érdemei.


Lehet persze valakinek az az álma, hogy őt eltartsák és csak a családdal kelljen foglalkoznia, ami ha a másik félnek is megfelel, akkor működhet jól. A gondok mindig abból erednek, ha az érintett felek eltérő módon gondolkodnak és nem tudják összeegyeztetni az álláspontjaikat.


Ha te így szeretnéd csinálni, akkor keress olyan társat, aki egyetért és támogatja ezeket. Sőt olyan párt is ismerek, ahol a nőnek van komoly karrierje és a férfi van otthon a családdal. Ettől ő ugyanúgy nem kevesebb semmivel, mintha a nő csinálná. Náluk megfordultak a szerepek és ezt mindenki elfogadja, értékeli. Nekik így jó, az ő életük...

2022. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!