Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol célszerű barátkozni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol célszerű barátkozni, ismerkedni lányokkal? Milyen helyszínek vannak, ahol sikeres lehetek?

Figyelt kérdés

15 éves, budapesti fiú vagyok, és már hónapok óta határozom el magam, hogy menjek el ismerkedni. Most megjött a kedvem voltam is el pár helyen, például parkban, bevásárló központokban, strandon, és még több parkban...mindig sikertelenül jártam, azaz vagy nem találtam szimpi lányt, vagy egyáltalán nem találtam lányt. És már aggaszt a dolog, hogy valamit rosszul csinálok. Nem sajnáltatni akarom magam, de már hónapok óta egy helyben lebegek és fejlődtem egy picit, de eredménye semmi, nem szólítottam le egy lányt, nem ismerkedtem, nem tudtam mosolyt csalni egy lány arcára sem :(

Szerintetek korosztályom beli lányokat hol találhatok? Hol lehet úgy ismerkedni, hogy nem fog kinevetni a lány, meg nem is zavarom őt? (pl, futópálya, sportolás, úszás nem is jó.) Tudom, hogy bennem van a hiba, de szükségem lenne néhány tanácsra helyre, hogy sikeres legyek és kicsit fejlesszem magamat. A disco és a bulik kilőve, mert nem vagyok olyan típus. És mindenképpen élőben szeretnék egy lányt meghódítani, kedveskedni neki :) Kaptam ötleteket, hogy plázákban szólítsak le, de ott meg az a baj, hogy a lány cél ért meg, és most ő nem örülne, ha elkezdenék vele dumálni :( Szóval, ezt kicsuktam...nem maradt más, hogy utcán ismerkedés...

Nektek van valami ötletetek? Hol tudnék ismerkedni, megbízható társat találni, meghódítani egy lányt? 15F


A hasznos tanácsokat, válaszokat előre is köszönöm, mindenki válaszát szívesen fogadom, hisz minden rosszban is van valami jó :)



2017. júl. 23. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerintem ne úgy menj valahova, hogy "akkor most ismerkedek". Csak menj oda, ahova szeretnél, ahol jól érzed magad, és ha úgy adódik majd megismerkedsz valakivel. Ne görcsösen próbálkozz, abból úgyse lesz semmi. Ha te futni szeretsz akkor fuss, és ha látsz egy szimpi lányt, aki szintén fut, kérdezd meg futtok e együtt, vagy ilyesmi. De ez csak egy példa volt. Írtad hogy nem vagy bulizós. De pl egy koncert? Biztos van kedvenc zenekarod vagy valami. Ott egy csomó olyan ember van, akik ugyanazt a zenét szeretik, szóval ha ott ismerkedsz, máris egy közös pont.

Remélem azért valamennyit tudtam segíteni, még ha nem is pont ilyen jellegű választ vártál :)

2017. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál.. egyetértek veled. Meg eddig ezt is csináltam volna! De én mást szeretek! Én barkácsolni szeretek és egyedül biciklizni! Ott nincsenek lányok! És egymagam barkácsolok! Ez van amit szeretek...más különben otthon vagyok egész nap...:/ Nem járok el vásárolgatni, meg ilyesmik,..nem megyek közösségbe! Az kellene, hogy lenne egy jó ismerkedésre hivatott hely, csak tiniknek! De az meg nincs ebben a világban! Arra nem telt már!

De, a válaszod megfogadom, meglátom, hogy tudom nálam alkalmazni :)

2017. júl. 23. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Szóval. Olvastam amiket írtál kedves kérdező és azt vontam le hogy kB ugyanolyan fajta vagy mint én. Hidd el, egy jó péntek esti biliárd a haverokkal nagyon kellemes tud lenni... Biztos van egy-két olyan bizalmasabbnak mondható barátod. Egyébként én vidéki vagyok, és ugyan ilyen probléma áll fenn nálam is. De mondjuk a buszon ha mész haza akkor ott tudsz ismerkedni, persze csak finoman, ha látod hogy iskolatáska van a kiszemeltnél. Iskolában is lehet és ott suli után el is tudsz hívni valakit egy kellemes beszélgetésre egy kávézóba például. Remélem tudtam azért valamennyit segíteni. 16F
2017. júl. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!