Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék az exemen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék az exemen?

Figyelt kérdés

Még nincs fél éve, hogy szakítottunk, de mióta megtörtént teljesen lecsúszott. Amikor együtt voltunk akkor is füvezett, aztán bekerült egy hülye társaságba és akkor már mást is kipróbált. Mióta viszont szétmentünk és nem beszélünk kb. erről szól az élete, folyamatosan erről posztol mindenhol.

Nem akarom vele újrakezdeni, de mégis bánt és aggódok érte. Mit tehetnék ebben a helyzetben?



2022. jan. 22. 16:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Semmit. Tényleg.
2022. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Figyelj, ne legy ennyire együtterző, tuti Ő hibazott es azert dobtad ki, ez egy hulye drogos örülj neki hogy nem szenvedsz mellette
2022. jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem a te hibád, nem miattad csinálja, ne érezz felelősséget érte. Segítened sem kell rajta, nem is tudnál, hidd el. Örülj neki, hogy már semmi közöd hozzá.
2022. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Ha abszolút nem érzel iránta semmit, és nem érdekel, gondolom ezért is mentél külön tőle...akkor ne most akarj rajta segíteni, és ne nézegesd a posztjait,és ennyi:) de azért kedves tőled..
2022. jan. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Voltam ilyen helyzetben az exem ugyan azt mondta általában mint az anyám, de hiába mondta nem hallgattam rá, aztán kórházba kerültem túl adagolás miatt...majdnem meghaltam. És? Szerinted tanultam belőle? A mai napig csinálom ugyan úgy...egy próbát megér segíteni neki, de ez egy nehéz téma, nekem az orvos sem tudott nagyon.
2022. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Messzire kerüld el őt is, a társaságát is. Lerántana magához.
2022. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%

Ne olvasd el a posztjait se!

Aggódnod miatta pedig semmi értelme. Mindenki saját szerencséjének a kovácsa. Nem Te juttattad oda a szakítással, ahol van, hiszen ilyen volt régebben is. Jól tetted, hogy szakítottál, felejtsd el!

2022. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
84%
Az enyém is volt így. Én nem kommunikáltam vele, mivel teljesen elment az esze. Néhány év múlva magától kijött belőle, bár még 25/26 évesen is a "California sober" szerint teng-leng az életben. Talán jobb, hogy nem avatkoztam bele ennyi idősen, engem is rákapatott volna szerintem...
2022. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
4esnek van igaza
2022. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
36%
Felajánlhatod neki a segítségedet, hátha tehetsz érte valami, de ha nem él vele, hagyd.
2022. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!