Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon magànyos vagyok mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magànyos vagyok mi segîthetne?

Figyelt kérdés

Vannak haverjaim de már őket se bírom annyira, van egy crushom aki le se szar, baràtaim így egyátalán nincsenek

Borzalmas így



2019. febr. 2. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. febr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

EZt a "crush" szót kérlek nélkülözd! Ez egy angol szó, ami magyarra átfordítva nem is 100%ban azt jelenti, mint amire mi használjuk, csak megközelítőleg.


Azt tudom ajanlani, hogy foglald le magad. Valami hobbival. Ha kicsit sportosabb vagy, akkor edzőterem, ha szereted kiírni, lefesteni az érzéseidet, rajzolj, fess, írj könyvet, írj verseket, novellákat stb:.

Egy csomó mindent csinálhatsz.


Egyébként a "crush" alatt szerintem te azt érted, hogy valaki aki nagyon tetszik, es úgy hiszed, hogy ő az igazi. De hogyan is lehetnél bele annyira szerelmes, ha le se sz&r?

Ismerkedj más lányokkal? Biztos máész tömegközlekedéssel, vagy hazasétálsz iskolából, vagy biztos vannak egyáltalában az iskolában más olyan emberek, akik tetszenek neked. Akikkel ha jobban megismerkedsz, talán szerelmes is lehetsz belé. És ez lehet kölcsönös is.

Egyébként nem lhet, hogy a "crushod" azért sz&r le, mert nem mész oda hozzá beszélgetni? Nem nevettek egymással? Nem szórakozol vele? Mert mindenki ezért hsiztizik, de közben nem is tesz erte, hogy mashogy legyen.

2019. febr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1es 16 vagyok


#2es a hobbiaimnak hódolok nem azt mondtam hogy nincs életem

Viszont làny barátaim nincsenek mert van egyfajta stílusom amit csak a srácok tudnak elviselni (plusz biszex vagyok és néha náluk ez is kiveri a biztosítèkot)


A crushom pedig a haverom akivel egy ideig 0-24 ben beszéltem de most egy ideje már így nem beszél velem

Azóta ugye el is mondtam hogy bejön de ez ugye mégjobban rátett arra szerintem hogy nem foglalkozik velem (nyilvàn azért mondtam el mert adott jeleket viszont nem akar még kezdeni velem semmit)

2019. febr. 2. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!