Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Az egyik lány osztály társamon észrevettem, hogy párszor napközben, reggelente oda jön hozzám beszélgetni az osztályban, valamint "ütögettet" egyszer. De ilyen cukin :D


Meg amikor írtam neki "hogy leteszteljem" szünetben, akkor ahogy olvasta az üzenetem mosolygott.


Viszont az elbizonytalanított,hogy megkérdeztem tőle van-e kedve eljönni a buszig ketten, azt írta nem. Egy röhögős fejjel. (Ahogy olvasta nagyon mosolygott, és biztos vagyok benne, hogy jó értelemben.

(Másnap reggel megint bejött beszélgetni)


Szerintetek? 🤔



2022. jan. 23. 15:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Tipp: Ne gondolkodj azon, hogy tetszel-e neki, vagy sem. Ha pedig húzza az agyadat, hogy "nincs kedve veled menni a buszmegállóba", akkor fogadd el, lépj tovább. Ezzel pont azt sugallod, amit ő, és hidd el, hogy idővel ő fog megkérni, hogy menjél vele, ha pedig nem, akkor nem, te már megtetted, amit meg kellett tenni. Ezek csak játékok, bánj vele úgy, mintha a lánytestvéred lenne(próbáld meg, gondold azt, hogy valóban az), és máris a top 5%-ban vagy, ha hiszed, ha nem.
2022. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
Na mi volt?
2022. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Srácok, lányok!


Ma reggel mikor mentem be terembe mosolyogva várt és egyből pacsit adott :D


Odajött beszélgetni megint. És mutatta, hogy milyen gyászok írogatnak neki. És megemlítette, hogy valamelyiknek azt kamuzta, hogy már 1 éve van barátja. (Én ebből azt veszem ki, hogy elrejtve jelezte, hogy nincs senkije)


Valamint akárhányszor rá néztem óra közben 10/9 engem nézett és mosolygott.


Meg ilyesmik, most mindent nem szeretnék leírni.


Viszont amikor meg én szeretnék lépni, szórakozik.


Lehet vagyok inkább. Lehet nem akar semmit, csak én látom úgy :D

2022. jan. 24. 18:34
 14/21 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem kérdezz rá, hogy most mit is gondol veled kapcsolatban, mert elég érdekes jeleket küld feléd. :) Én legalábbis ezt tenném.
2022. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Oké.. de "hogyan"?


"Mit gondolsz rólam?" "Kedvelsz?" ????

2022. jan. 24. 18:46
 16/21 anonim ***** válasza:
17%
Hívd félre és mondd meg neki, hogy "Lehet, hogy én értem félre a dolgokat, de elég érdekes jeleket küldesz felém. Javíts ki ha ez nem így van, de szeretnék tisztában lenni a dolgokkal". Valami hasonlót mondjál neki
2022. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Mindegy srácok engedjük el. Úgysem lenne egészséges kapcsolat anyámék miatt .
2022. jan. 24. 19:17
 18/21 A kérdező kommentje:

Na. Én néztem be. "Probléma megoldva" :)


Ezen sem fogok gondolkodni, tök felesleges. :D

2022. jan. 25. 14:08
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha egy lány "cukin ütöget" az még nem jelenti azt, hogy estére az ágyadban lesz, de nem lehetetlen :D Ez egy jó kezdés, hogy nem idegenként áll hozzád, de ha ebből már egyből az jön le, hogy bejössz neki, és megkérdezed, ilyen módon, ahogy itt mondták, hogy "lehet félreértettem, de bejövök neked?", ez elég nagy turn off szinte minden helyzetben. Ez nem sugall semmi önbizalmat. Járkálj úgy, hogy tudod minden csajnak bejössz, akkor nem fogod megkérdezni, hogy "most bejövök neked?", mert tudod, hogy igen. Ez nyílván nem igaz, csak hozzáállás kérdése, önbizalmat sugároz, ami bejön a csajoknak, és nem bszod el hülye kérdésekkel, ha van esélyed.
2022. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
És soha ne úgy élj, hogy mások "jóváhagyására" vársz. Legyen benned tartás, merj nemet mondani. Az elutasítás elfogadása, a szituációk kiparodizálása mind pozitív dolog. Az egyik véglet az az erőltetett jófejkedés, a másik az erőltetett "rosszfiúskodás", a csajok ezt levágják, a vérükben van. Ez, meg amit itt mondtak, hogy kérdezz rá, hogy nem-e értetted félre a dolgokat, ez már ne is haragudjatok meg, de elég cink.
2022. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!