Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Az egyik lány osztály társamon észrevettem, hogy párszor napközben, reggelente oda jön hozzám beszélgetni az osztályban, valamint "ütögettet" egyszer. De ilyen cukin :D


Meg amikor írtam neki "hogy leteszteljem" szünetben, akkor ahogy olvasta az üzenetem mosolygott.


Viszont az elbizonytalanított,hogy megkérdeztem tőle van-e kedve eljönni a buszig ketten, azt írta nem. Egy röhögős fejjel. (Ahogy olvasta nagyon mosolygott, és biztos vagyok benne, hogy jó értelemben.

(Másnap reggel megint bejött beszélgetni)


Szerintetek? 🤔



2022. jan. 23. 15:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nekem pl van egy csajszi, aki néha rám ír, hogy találkozzunk, találkozgatunk is néha, volt hogy megkért, hogy hagy öleljen meg, mondom oké, miért ne? Utána átkaroltam, aztán elmozdult, hát mondom magamban jólvan akkor, nem is értem mikbe van, azt ennyi. Nem kell itt kérdezgetni semmit, hogy ez most mit jelentett, miért érdekeljen? Hát a lányok szeretnek ölelgetni, az még nem jelenti azt, hogy szerelmes, mondjuk nem értem miért mozdult el, amikor én karoltam át, de betudtam egy elutasításnak. Többet nem mentem ölelkeztünk, ha 1x nem engedi meg, és nem magyarázza el magától, akkor hol érdekel? Amúgy azóta is irogat, néha találkoztunk utána is, de nem volt szó semmiről, nem is érdekel. Ne gondold túl a dolgokat haver :)
2022. jan. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!