Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Az egyik lány osztály társamon észrevettem, hogy párszor napközben, reggelente oda jön hozzám beszélgetni az osztályban, valamint "ütögettet" egyszer. De ilyen cukin :D


Meg amikor írtam neki "hogy leteszteljem" szünetben, akkor ahogy olvasta az üzenetem mosolygott.


Viszont az elbizonytalanított,hogy megkérdeztem tőle van-e kedve eljönni a buszig ketten, azt írta nem. Egy röhögős fejjel. (Ahogy olvasta nagyon mosolygott, és biztos vagyok benne, hogy jó értelemben.

(Másnap reggel megint bejött beszélgetni)


Szerintetek? 🤔



2022. jan. 23. 15:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem igen
2022. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Igen, csak kérette magát :)
2022. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát, örülök, hogy szerintetek igen. Viszont én sokszor benéztem már, és kicsit félek. De őt érzem, hogy más. Hogyan közeledjek felé?
2022. jan. 23. 17:22
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Én nem lennék annyira ebben biztos. Beszélgessetek minél többet és ha továbbra is így viselkedik, akkor valószínűleg érezhet valamit irántad.
2022. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Kéreti magát, "játsszál" vele :D

Akkor egyedül mész.

2022. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Lehetséges.:)
2022. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Holnap, ha odajön beszélgetni megcsikizem vagy valami ilyesmi, aztán meglátom mit reagál:D abból úgy is tudni fogom
2022. jan. 23. 21:10
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Hát azért az egy elég nagy lépés lenne. Nagy rizikó, nagy jutalom? xD
2022. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%
szerintem meg kiserletezz vele egy kicsit probald meg elerni hogy megyortenjen, ameddig mar egeszen b biztos vagy benne mert addig nehigy magadnak okozz fajdalmat!
2022. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#9 oké ez világos. De mit értesz/értetek kisérletezés alatt?
2022. jan. 24. 14:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!