Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudtam túllépni, hibásnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudtam túllépni, hibásnak érzem magam?

Figyelt kérdés
Még tavaly szeptemberben volt egy barátnőm, akivel 2 hónap találkozgatás után összejöttünk, de kidobott egy hónap után. Ezután még írogatott, hogy nem tudja mi legyen, adtam neki esélyt, de a találkozókat egyfolytában lemondta miután megbeszéltük. Ezek után még próbálkoztam nála, hogy hátha, de végül feladtam. Volt, hogy kikövettem instagramon és akkor is írt, hogy ezt miért kell (sajnos vissza is követtem), aztán még alibi indokokból írogatott, pl karácsony, szilveszter, ezeknél az alkalmaknál sajnos mindig bepróbálkoztam nála, de visszautasított minden egyes alkalommal. Tehát 4 hónapig ment körülbelül ez a szakítás utáni szenvedés, vagy nem tudom minek nevezzem… mondogatta párszor, hogy a jövőben lehetne ebből kapcsolat, de most esélytelen… én pedig csak vártam. De év elején megbeszéltük, hogy akkor ezt hagyjuk és majd kiderül mi lesz velünk. Én ismét kikövettem, mert folyton csak az oldalát néztem… Emiatt tegnap megint rám írt, amikor is én teljesen kiakadtam, mert már nem bírtam ezt idegileg és minden kitört belőlem, kiosztottam messengeren. Ezután ma reggel elkezdtek a barátnői és a szülei is törölgetni engem, amire ismét felhúztam magam és letiltottam a lányt. Kíváncsi lennék a gondolataitokra a sztorival kapcsolatban. Nagyon nagy bűntudatom van…

2022. febr. 3. 14:51
A kérdező szavazást indított:
Jól tetted.
Ezt nagyon elrontottad.
29 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem igazad van. Minek követnéd, ha egyszer szakítottatok, ráadásul ő dobott. Ez a huzi-voni amúgy sem jó semelyikőtöknek, vagy járjatok, vagy ne. Nyilván van egy másik oldal, a lányé. Ki tudja mi történt vele, miért dobott ki, miért próbálkozik, ha közben mégsem? Nem tudom, ezt neked kell mérlegelni. Ami meg megtörtént, az már megtörtént, ne rágd magad rajta. Zárd le a dolgokat magadban, aztán folytasd az életed. Ennyi.
2022. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már az elején letiltottam volna mindenhonnan.
2022. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kicsit megnyugtat, hogy ezek alapján mégsem voltam annyira katasztrófa mint ahogy érzem. Lehet lehettem volna kicsit türelmesebb és lett volna ebből valami, de egyszerűen már nem bírták az idegeim...
2022. febr. 3. 15:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mért nincs tartásod?! Inkább túl türelmes voltál, hiábavalóan! Nem vagy senki játékszere!
2022. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó! Viszont én nagyon szerelmes voltam és úgy éreztem megéri, de ezek alapján jó tanulólecke lesz ez, hogy senki nem ér annyit.
2022. febr. 3. 16:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tök igazad van. Erre a törölgetésre pedig csak annyit tudnék mondani, hogy szerintem elég kicsinyes "bosszú". Te a továbbiakban nem voltál kíváncsi a tartalmára az instán, vagyis nem haragból követted ki, semmi rosszat nem tettél.
2022. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tedd zárójelbe a csajt és ne is foglalkozz vele. Egy jó élmény, egy barátnő nem így indul, az ilyen cirkusz évekkel a szerelem után szokott kialakulni, nem még előtte.
2022. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy ez a csaj bolond! Ne hagyd, hogy szórakozzon veled.
2022. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még most is egész rosszul érzem magam… sokszor feljön bennem, hogy szeretném visszakapni, de már teljesen elrontottam az esélyem nála a jövőre nézve…
2022. febr. 6. 09:47
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mért vagy mazohista? Mit akarsz ezen a kiszámíthatatlan libán visszakapni? Semmi szeretnivaló nincs benne! Max nem bírod elviselni a bosszújukat, hogy most már ők is elutasítanak. Pedig ez a legjobb megoldás. Nem ő a jövő számodra!
2022. febr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!