Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne ráírnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne ráírnom?

Figyelt kérdés

Van egy kb velem egyidős (19) fiú a sulimban, év elején jött és akkor láttam meg. Megtetszett mindig figyelgetem amikor látom. Ritkán van suliba a gyakorlat miatt, de mikor ott van mindig látom és észreveszem hogy ő is néz engem. Most legutóbb mégjobban, pont észrevettem hogy ott állt. Nem durván hesszelem persze, de ő tényleg nagyon feltűnően néz. Mikor megjelenek elkezd bámulni, és akkor szemeztünk is. Ez jól esik. Tényleg nagyon tetszik nekem és minden bizonnyal akkor én is neki ha ennyire le sem veszi rólam a szemét. A nevét is tudom és régóta ismerősök voltunk eddig is facen. Szerintem rákéne írnom abból semmi nincs nem vesztek vele. Kiderülne ő hogy áll hozzám és mennyire normális. Hátha alakulna valami, jó ötlet lenne megpróbálnom nyitni felé.

Tegnap este meg valahogy vele álmodtam, nem tudom hogy jött. Álmomban is ráírtam elkezdtünk beszélgetni és nagyon érdeklődő volt alakultak a dolgok, találkoztunk is és ő már normálisabb volt mint az eddigiek. Hátha igaz lenne ez😅

Na most azt kérdezném, hogy mivel írhatnék rá? Holnap akarok, mert barátnőm társaságában jobban merek😅 Nem gáz hogy pont valentin napon írok neki, igaz? Szóval hogy írjak rá, egy átlagos szia meg mizu? Én arra gondoltam, hogy valami személyesebbet kéne. Pl szia egy suliba járunk ugye? Vagy hogy mondjuk, veled szemeztem egyet? Ilyenek, értitek. Javasoljatok nekem valamit kérlek.



2022. febr. 13. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most mivan? én odáig jutottam el, hogy egyszer már ráírtál, de nem tudod rá e írj :D wtf?


Mindegy...nem kell annyira cifrázni, inkább ha már írsz neki egy találkozót is beszélj le vele, hogy legyen is valami értelme.

2022. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát megér.:)
2022. febr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

🚫 Hívd el billiárdozni ! Mond, hogy 3-an vagytok és sűrgősen kell egy 4. ember !

🚫 Nyilván nem-et fog mondani, de legalább kitud bontakozni egy párbeszéd.

🚫 Ha meg igent mond :D Sürgősen keresel két embert akik eljönnek billiárdozni :D

2022. febr. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mindenképp írj rá.

1. ezzel nem veszíthetsz semmit amúgy se

2.ha tetszik neked akkor egyértelmű hogy lépj, nehogy elmenjen a hajó

3.ha neki is tetszel akkor szinte borítékolható a siker

2022. febr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Voltak (van) neki barátnői? Ha igen, akkor tudná hogyan kell kezdeményezni egy lánynál, aki tetszik neki. Ám, ő csak néz Téged.

Ráírhatsz (a Valentin-nap ne legyen probléma), de ne lepődj meg, ha nem válaszol, vagy kitérőválaszt ad.

2022. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!