Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ez így, mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ez így, mit tegyek? Nem akarok rosszban lenni a legjobb barátnőmmel. (féltékenység)

Figyelt kérdés

A könnyebb mesélés érdekébe mindenkinek adok nevet:

A legjobb barátnőm: Anna (21/L)

Az ő barátja: Domi (20/F)

Az én barátom: Peti (18/F)

Én (17/L)


Én már 3 éve együtt vagyok Petivel, de időközben kezdeményezett nálam Domi, akit visszautasítottam. Még próbálkozott párszor, végül megegyeztünk arról hogy barátok maradunk. Időközben Domi közeledett Anna felé, akivel először nem jöttek össze. Ekkor Domi panaszkodott nekem, hogy mennyire sajnálja, hogy Annával nem sikerült, mert nagyon szereti. Én itt örültem, hogy Anna tetszik neki, mert úgy éreztem ha túl van rajtam, akkor lehetünk tényleg csak barátok. Végül Domi meg Anna mégis összejöttek és Anna mindig csesztette Domit hogy túl sokat foglalkozik velem. Szerintem ez sem volt igaz, mert Domival csak baráti programokon találkoztunk. Anna mindig csesztette Domit, a bulikban pl nem engedte hogy igyon és azt is megtiltotta, hogy velem beszéljen. Én nem akartam rosszat nekik, ezért nem kerestem Domi társaságát, de ő továbbra is keresett engem. Anna pedig elkezdett bunkó lenni velem és találkozni sem akar. Ezek után Domi a legutóbbi bulin direkt berúgott és elkezdett flörtölni velem. Megölelt, direkt közel ült hozzám, hogy összeérjen a karunk, megdicsérte a ruhámat (egy dekoltált blúz volt rajtam) és még utalt is arra, hogy szerinte én szexy-bb vagyok mint Anna. Egész este próbáltam lerázni, meg lehetőségeket adni, hogy Anna Domival legyen, de Domi táncolni sem akart vele. Anna azóta hozzám se szól. Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni a barátnőmet és nem tudom Dominak mi baja van. Nekem azt mondta szereti Annát. Ha így van akkor velem miért ilyen? Anna miért velem bunkó, ha tudja, hogy nekem van párom és nem érdekel Domi? Az én hibám lenne?



2022. febr. 16. 17:36
 1/9 anonim válasza:
85%
Anna kicsit túl féltékeny, Domi pedig úgy tűnik nem szereti Annát tiszta szívből, lehet csak azért jött össze vele, hogy azzal is neked imponáljon.. még mindig te tetszel neki. Viszont sok ilyen sztoriba belebonyolódtam már és ilyenkor azért a lányok is rátesznek egy lapáttal... Pl te tudod hogy bejössz Dominak, de ő sose jött be neked annyira hogy összejöjj vele, de azért csiped, hogy csapja neked a szelet (nevetgélsz ha pl valami perverz dolgot mond, perverzióen hülyéskedik stb) és gondolom ez Annának is szemet szúrt és szarul esik neki. Ha nem akarod Annát elveszíteni, első sorban tényleg szard le Domit, úgy értem TÉNYLEG! Látványosan! Lássa Anna is, hogy te nem vagy rá vevő. Hidd el utána Anna nem fog rád haragudni, csak is a srácra.
2022. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Perverzióen helyett *perverzen akart lenni
2022. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sehol nem mondtam hogy nekem ez imponál, ráadásul elég visszafogott is vagyok ilyen téren, ha valaki perverz dolgokat mond általában csak ignorálom. Dominál is ezt teszem. Társaságban mindig a barátommal vagyok, ezt Domi és Anna is láthatja. Külön meg nem szoktam sem találkozni, sem beszélni Domival.

Ráadásul amikor Domi nálam először kezdeményezett, azt el is meséltem Annának és mondtam neki hogy nem bírom annyira Domit, ő nem az esetem.

2022. febr. 16. 17:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég kesze-kuszán lett megírva, pedig egyszerű a helyzet. Domika téged akarna súrolgatni, csak mivel te sokadszorra dobtad, rárepült a barátnődre. Ő volt olyan "okos" hogy össze is jött vele, annak ellenére hogy fixen csak szamár volt a ló helyett.


Azért téged rühell, mert így működnek a nők. Riválist lát benned, azt hiszi miattad van az egész. Az érzelmi és az éretlensége miatt nem a kanos domikára csapódnak le ezek a dolgok, hanem rád.


Ha beszélnél őszintén a barátnőddel, elmondanád ezeket is és hozzátennéd, hogy a barátságotok érdekében innentől nem vagy hajlandó a sráccal se találkozni, se beszélni, akkor bőven menthető ez még.


Magából meg úgy csinál hülyét ahogy akar, az már az ő dolga. Mert az nem is kérdés hogy így van.


Végül pedig domikával sosem leszel barátságban, mivel megakar kefélni.

2022. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Itt a barátnődben van valami rosszul összerakva. Magadat ne okold és ne sajnáld ezt a barátságot ha ő így áll hozzá. Ráadásul az ő gondjaikat ne te akard megoldani.

A srácnak meg igaza van, hogy a csaj "programozni" akarja ahelyett, hogy elfogadná amilyen vagy kitenné a szűrét.

2022. febr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Így van, Domika olyannyira a barátod, hogy meg is akar dugni. Ez az igazi barátság, hát nem látod?!
2022. febr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 azt én is látom hogy bejövök Dominak, csak ezzel hogy ezt elmondod semmivel nem vagyok előrébb. A barátnőmmel akarok jóban maradni, Domi nem érdekel.
2022. febr. 17. 09:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Fentebb már többen is leírták, hogy mit csinálj.
2022. febr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz Domival egyáltalán, beszélj a barátnőddel, mond el neki mi a helyzet. A kapcsolatába ne szólj bele, meg ne is véleményezd, mert szerintem akkor biztos Megharagszik rád.


De ha egyébként ezt a barátnőd nem látja, és téged hibáztat, amikor nyilvánvalóan nem te vagy a hibás, akkor ez olyan barátság is.

2022. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!