Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régebben az egyik legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben az egyik legjobb barátnőmmel lezbik voltunk és egy évig nem találkoztunk viszont ma átjön hozzánk. Hogy mondjam el neki hogy én újra akarom?

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Hello én újra akarlak.
2016. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Maris?
2016. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Régebben az voltál, de most már nem? Azt hogy?
2016. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
2# Látom te is muffinka vagy! :DD
2016. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy lezbik voltatok? lol
2016. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen kis p**ák tesznek a legtöbb rosszat a velódi leszbikusoknak. "Lezbik" voltunk..ez nem olyan dolog amit változagsz és még leírni sem tudod helyesen..
2016. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Erre én is elírok két szót.. :D Utolsó voltam..az idegtől biztos.. Szóval ez nem olyan dolog amit váltogatsz..
2016. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak smárold le. Rögtön leesik neki a dolog. ;)
2016. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy érted, régebben együtt voltatok?

Csak azért, mert a nemi identitás elég nehezen változik meg egyik pillanatról a másikra.

Először beszélgessetek másról, adj neki jeleket, aztán ha látod, hogy vevő rá, akkor kérdezd meg az ő álláspontját is.

2016. júl. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!