Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a legjobb barátnőmmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem de mostanába mindenért behisztizik.

Szépen rajzol és ezt megemlítettem neki erre írt hogy csodálom. Ezt nem értettem és írtam is neki hogy most mivan? Erre egyből behisztizett és elmondta hogy mennyire hülye vagyok.

Nem is ez a baj. Hanem hogy mindenért engem okol. És bármit teszek ami neki nem tetszik akkor máris hüyle vagyok. Ha megbántom nem bocsát meg nekem csak napokkal később de ha valaki mással összeveszik akkor aznap már ki is békülnek. Hiába mondja hogy szeret én ezt nem érzem úgy mint régen. Mit csináljak?



2018. febr. 6. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem hagyjad, barátkozz másokkal. Amikor majd nem keresed a társaságát, akkor jön hozzád... és akkor vagy kibékültök, vagy nem.
2018. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 October15 ***** válasza:
100%

1.: Ellenkeznék. Nem törvényszerű, hogy keresni fogja. Kétlem, hogy egy barátságot a vakszerencsére kellene bízni. Persze most 2 tini bff lányról van szó.. qrva komoly lehet. :D De csak a hecc kedvéért kezeljük úgy mintha nem csak cuki macskás videókat néznének kézen fogva. :D


Kérdező: Mint úgy általában az emberi kapcsolatokban szokták: beszélj vele. Ha ez relatíve új jelenség akkor csak van vmi oka. Mondjuk ha falba ütközöl akkor nem feltétlenül kellene erőltetni vagy ha mégis akkor jelzem, hogy az is szerencsejáték kategória.


25F

2018. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyermeteg lelke van a barátnődnek. De mint az előttem szóló is írta: beszélj vele. Emberek vagyunk. Szóból értünk! (Néma gyereknek...) Persze szépen kedvesen hozd fel a témát. Ha erre is megsértődik,akkor hidd el,hogy nem olyan igazán jó barátnő. :) 18L
2018. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kezeld úgy, mint egy hisztiző kisgyereket.
2018. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!