Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legokosabb ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legokosabb ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ez most kicsit bonyolult helyzet.

Megismertem egy fiút jó volt minden. Nagyon megkedveltük egymást, szimpi nekem, az egész stílusa tetszik egybejön az enyémmel, összhangban vagyunk, hasonlóak a véleményeink a gondolkodásunk, egy hullámhosszon vagyunk, ezek mellett pedig nagyon bejön. És neki is én ez egyértelműen lejött róla meg mondta is stb.

De aztán jött pár nézeteltérés, igazából nem tudom hova tenni mi váltott ki mit és miért, de úgy alakult hogy problémásnak látszódtak a dolgok. Mindketten benne voltunk mindkettőnk hibás. Senki nem tökéletes és ilyen kisebb eltérések, hülyeségek simán megeshetnek. Egyikünk sem kezelte jól a helyzetet amikor kellett volna.

De mindig mikor volt valami nézeteltérés, leírta hogy mi van és ne haragudjak meg ilyenek. Jó volt ez, hogy sosem hagyta annyiba hanem mikor már úgy lehiggadt, tisztán korrekten leírta a szándékait amiből látszott hogy nyitott arra hogy megbeszéljük és minden okés legyen.

De aztán mégis utána közrejátszott ebben megint sértődöttség is, lényegtelen hülyeségek és hol én hol ő rosszul kezelte a dolgot.

Utoljára is ő írt nekem hogy mi van mit szeretne. De én a sértődöttségemből kiindulva pillanatnyilag úgy láttam nincs értelme hagyjuk inkább. Azt hiszem csak hirtelen haragból írtam azt, és valójában nem gondoltam úgy. Csak idegesített már hogy úgy láttam nem eléggé foglalkozik velem meg úgy az egésszel. Pedig de, mert nem ok nélkül tette meg a problémamegoldó lépéseket. Szóval tényleg csak hülyeség miatt nem beszélünk már.

Ki mit gondol, tanácsoljatok valami okosat. Hagyjam vagy nyissak felé hogy tényleg legyen valami és félretegyük a hülyeségeinket?

(Egyébként tudom hogy még érdeklődik felém, vannak biztos jelek de nem tudom mit tegyek, ha fel is hoznám ezt neki hogy fogadná).



2022. febr. 17. 21:57
 1/2 A kérdező kommentje:

Az még fontos, hogy tényleg megkedveltem és el tudnék vele képzelni kapcsolatot, vannak vele szándékaim. Nem hagy ez az egész nyugodni mióta nem beszélünk. Csak rá tudok gondolni.

Régen volt egy fiú akiért teljesen odavoltam. Úgy éreztem ő nekem az igazi (talán még valamennyire most is, de már nem úgy mint ahogy akkor). És biztos voltam benne hogy senki nem tud majd megfogni, senkit nem tudok megszeretni mert mindig ő fog kelleni igazán és mindig hatással lesz rám.

De most ezzel a fiúval úgy gondolom másabb minden és nem kéne elhalasztanom őt, valahogy úgy érzem ebből tényleg egy komoly dolog lenne a későbbiekben.

2022. febr. 17. 22:03
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp nyiss felé, beszéljétek meg a problémáitokat. Ha így meg tudjátok őket oldani, az szuper, viszont ha már túlságosan is sokszor vannak ezek a veszekedések, akkor ott már lehet, hogy valami nem oké.
2022. febr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!