Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szoktak ilyet csinálni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szoktak ilyet csinálni a tinilányok?

Figyelt kérdés
Hogy ha bármikor adódik rá alkalom és nem feltűnő, akkor fogdossák a kiszemeltüket. Igaz?
2022. febr. 19. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Mi? Ez szexuális zaklatás
2022. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Csak ha ő is akarja. Én is szívesen megfogdosnám a crushom.😍

-A❤️‍🔥

2022. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem csak a tiniknél van. viszont nem egyből intim helyre kell gondolni. Ha az adott nőnek bejön a pasi, akkor szinte késztetést érez, hogy megfogja. Legtöbb esetben a férfi karját, vállát fogják meg, átölelik, stb.
2022. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem is intim helyekre gondoltam....
2022. febr. 19. 20:30
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Magát a szitut nem értem annyira, hogy mit fogdosnak titokban, mert az ember vállát, kezét nem hinném, hogy titokban kell fogdosni. Ha már nagyon kivan éhezve a csaj és a farkát fogdossa az már elég cink, hogy még mindig nem lett levágva a helyzet, vagy nem lett lezárva a téma, hogy nem közös a vonzalom, de nem tudom pontosan, hogy most miről van szó. Ha már érezhetően a közeledben van a csaj, és minden ürügy miatt hozzád ér, akkor már rég lekellett volna vágni, hogy mi a helyzet, és ezzel nyomatékosítja, hogy valami van, de azért lekell vágni egy baráti érintést, és egy gyere dugj már meg érintést.
2022. febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
53%
Én 16 éves vagyok, sosem fogdosnám csak úgy a kiszemeltem mert épp úgy tartja kedvem furcsának tartom hogy van aki ilyet csinál
2022. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen természetes dolog hogy a közelében vagy, megérinted. Persze ez nem jelenti hogy "fogdosod", azért az komolyabb. De az érintéseket mind a fiúk mind a lányok keresik.
2022. febr. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Ritka a "fogdosás". De olyan volt hogy rám dőlt - vagy rám támaszkodott.

Ma pl. egy lány a villamosmegállóban folyamatosan/nagyon nézett, ahogy odafordultam egyből hirtelen elfordult (de azonnal).

Ezt köbö 5...6-szor megcsinálta. Nem képzelem be (tudom:)

50 cm hosszú hajú cukipofa vagyok (és frissen vasalt:)

Volt mit néznie :3 ❤️

2022. febr. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!