Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ázsiai (kínai, koreai, japán)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai (kínai, koreai, japán) srácok iránt érdeklődő tinilányok, nem gondoljátok hogy ha jobban megismernétek az ilyen pasik kulturáját, akkor kiábrándulnátok belőle?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a filmekben tök cukik, meg aranyosak és nagyon érzelmesnek tűnnek, de ha figyelmesek vagytok, olvassátok a sok koreában, kínában stb élt külföldi fehér ember blogját, vagy nézitek róluk a dokumentumfilmeket, utcai interjúkat stb, akkor azért elég gáznak tűnnek, főleg járni vagy komolyan tervezni velük.

Gondolok itt arra, hogy nagyon fiatalság központúak, ennek megfelelően hiába ott a sok kínai tanult nő, ha már 30 elmúlt, inkább mennek vietnámba tini feleségért. A 40-50-es pasik is elvárják hogy a nő kb 20-nak nézzen ki, iszonyú nyomás van a nőkön, hogy mindenki legyen babyface, ezért még idősebb nők is kislányos hajcsatokat hordanak sokszor. Tehát max addig van a fene nagy rajongás a nőkért, amíg tinik és főleg külföldiként nagyon nehéz lenne egy ázsiai ember feleségeként, mert nekünk nincsenek meg azok a testi jellegzetességeink, amik miatt rajtuk kevésbé látszik a kor, ezért simán lehet hogy dobja majd a kínai srác a 35 éves fehér feleségét. Na meg itt van a féltékenység kérdése, többen is leírták, hoyg ez bizony nem mese és nagyon be tudnak gurulni ha van egy másik hímnemű a közeledben akivel keves vagy. A másik a pénzt, hatalom, státusz központúság, tényleg eléggé menők öltönyben és sokat is dolgoznak, hogy meg legyen mindenük, amiktől oylan vonzók, de iszonyú elvárásokat támasztanak feléd, pl. kiakad ha épp leiszod magad gyümölcslével egy eseményen és lesz egy apró folt a ruhádon. Egy fehér pasi nem lesz iylen idegbeteg ettől, de az ázsiaiaknak eléggé fontosak a részletek és a külsőségek. A gyerek hisztije sem oylan, amit eltűrnének, simán felpofozza, minthogy azt mondják rá, hogy neveletlen a gyereke. Aztán nincsenek hozzászokva a sok simi puszi öleléshez, max az elején bújnak, de utána nem nagyon igénylik és nem is nagyon adják, nem szeretik a "tapizást, bújást" , ami miatt valljuk be eléggé hidegnek, érzéketlennek tűnnek, főleg ha párosul vele a magas viselkedési elvárás és alacsony ingerküszöb is. Az egész életük a versenyről és sikerről szól, ha nem vagy az, akkor lenéznek, megvetnek. Hosszú távon nagyon megterhelő mentálisan egy ázsiai férj szerintem. Én elég sokat olvastam róluk és személyesen is bezsélgettem párral, a negatív sztereotípiák nagyrészt igazak és nagyon kiábrándultam belőlük. Ti hogy vagytok vele?



2020. okt. 14. 10:23
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
52%
Magyaroknál jobban semmilyen nemzetből nem lehet kiábrándulni.
2020. okt. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
légyszi, ne mondjátok azt hogy ezek nem igazak, mert mindegyik más személyiség, mert ez szerintem csak részben igaz, a kulturájuk lenyomata ott van rajtuk kisebb nagyobb mértékben, emiatt gondolom, hogy sosem lesznek oylanok, mint egy nyugati pasi.
2020. okt. 14. 10:28
 3/56 A kérdező kommentje:
én sem tartom túl vonzónak a magyar srácokat, de az ázsiai srácoktól szerintem klasszisokkal jobbak, még úgy is hogy van egy "nem házasodok, kurok mindenkivel, tojok a nőkre" időszakuk. Amikor ez elmúlik és házasodnak, szerintem jobban a magyarok...
2020. okt. 14. 10:29
 4/56 anonim ***** válasza:
85%

tinikorban mindenki tele van illúziókkal

azok is, akik nyugati filmeken nőnek fel

2020. okt. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
91%
Párat ismersz, meg olvastál róla, wow, ez aztán tényleg alátámasztja a sztereotípiákat :D Nekem sose jöttek be az ázsiaiak, de még mindig jobb képet festesz róluk, mint saját magadról ezzel az általánosító maszlaggal :D
2020. okt. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
sok sok ember blogját olvastam, sok sok videót néztem meg, utcai interjúkat, véleményeket, amik az ő szájukból hangzottak el. Sok külföldi ember tapasztalatát összegeztem és ennek alapján írtam le ezt róluk. Nem mindim, hogy nincsenek kivételek, de nekem ez a kép jött le róluk. Szerintme az nem általánosítás, ha azt mondom nagyon más a kulturájuk és ez látszik is rajtuk, még ha az én szemszögemből mindez negatív is.
2020. okt. 14. 10:42
 7/56 anonim válasza:
93%

És hányat ismertél személyesen?

Én két japán srácot, és messze nem volt ez igaz rájuk.

2020. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
mert a fiatalok felveszik a nyugati stílust , de ahogy idősödnek már nem maradnak ilyenek, ezt még elfelejtettem hozzátenni. Az idősebb korosztállyal van kapcsolatom, nem a tinikorosztállyal.
2020. okt. 14. 10:57
 9/56 A kérdező kommentje:
28-40 évesek
2020. okt. 14. 10:58
 10/56 anonim ***** válasza:
98%
Mi a célod ezzel őszintén? Legalább magadnak ne hazudj. Szerinted ezzel rábeszéled a tinilányokat, hogy kiábránduljanak az ázsiaiakból? Ez nem lesz ilyen könnyű haver.
2020. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!