Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most nyáron betöltöm a 18-at...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nyáron betöltöm a 18-at :'((((( még sosem értem lányhoz, gyorsan veszem el a szűzességem még mielőtt 18 leszek? Tini korom sem volt meg az a "lázadás" sem..

Figyelt kérdés

Nem csinálok soha semmit csak jövök az iskolából és bent ülök. Nem akarok ilyen hamar felnőtt lenni, nektek milyen volt mikor 18 évesek letettek?

Mit csináljak? Semmi életem nincs lehet hogy meg fogom bánni hogy nem éltem ki a lehetőségeket csajok stb.. állítólag 19 éves korig vagyunk tinik, mit csináljak amit később már nem tudni fogok vagy most könnyebb? Tapasztalataim sincsenek



2022. febr. 23. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Érthető, hogy nincsenek tapasztalataid, hiszen semmit nem csináltál még, és leírtad, hogy csak bent ülsz. Nekem szuper volt, amikor 18 lettem. Pont akkor vesztettem el a szüzességemet. De én nem bántam meg, hogy nem kezdtem korábban. Szerintem te se vagy késésben - legalább is ezzel nem. Azért a tini kort kár kihagyni, elég sok minden belefér. De hogy it csinálj, arra nem sok ötletem van a környezeted ismerete nélkül.
2022. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Nekem jó volt, pedig 19 évesen veszítettem el, én is mindig paráztam hogy jajj szűzen fogok meghallni, aztán egyszer csak be indult a dolog...boldog voltam hogy végre már nem vagyok az...de utána amiket én szenvedtem a nőkkel :d a mai napig, nem kell félni nem úszod meg te sem.
2022. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Remete élettel nem is fogsz egy csajt sem megkúrni. Úgy elég nehéz ha nem beszélsz hozzájuk.
2022. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
En is azután vesztettem el hogy betöltöttem a 18-at de nem bantam meg. Azota viszont oriasi az "etvagyam"
2022. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Én 17 vagyok, jövőre töltöm be a 18-at, és nekem sem volt meg az a lázadás, mint ahogy azt az ilyen tini filmekben látni (de szerintem ez részben azért is van, mert introvertált vagyok), szóval tudom, hogy érzel. De még az egész élet előtted áll, lesz ez még jobb is, csak ki kell várni (persze azért tenni is kell érte, de sokszor a legjobb dolgok váratlanul történnek). Az miatt pedig ne aggódj, hogy még szűz vagy, semmi ciki nincs abban. Inkább várj a megfelelő lányra, hidd el sokkal nagyobb jelentősége lesz, mint egy egyéjszakás kalandnak, és a lány még értékelni is fogja (legalábbis én így állnék hozzá).
2022. febr. 24. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

Nezd, nem szukseges eroszakoskodni, nyilvan ha kenyszert erzel akkor hirtelen sem kell mindent beteljesitened.


A szuzesseg elvesztese az legalbb annyira privat dolog, mint az, hogy nem is tartozik senkire.


Ha szeretnel tul lenni rajta, akkor majd ugy is azon leszel, utanna jonnek alkalmak es majd valamelyiket sikerul kihasznalnod is.


Azonban bolcsebb a inkabb egy megfelelo lanyt fogsz keresni, akivel magatol ertetodoen fognak tortenni a dolgok.


Mar csak az elmeny miatt.

2022. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!